Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri használt yamaha aeroxot...

Megéri használt yamaha aeroxot venni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 19:14
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem remekül, feltéve, hogy nem túl régit vennél.

Nekem egy 2005-ös van már egy éve, és semmi gond nem volt belőle. Viszonylag olcsó, egy új 600.000, de használtan 150-200-ért már kapsz.

2008. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Érdemes egyébként sok olajat adni neki, ha lehet, mindig legyen tele a tartály. Ja, és még valami: érdemes (főleg ha nem nagyzolni akarsz vele):) berúgókarral indítani, amikor csak tudod.
2008. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát nem tudom, haverom nagyon besült a vásárlással, mondjuk nem mai Aerox, 2002-es asszem. Manuális szívató, fősuli előtt 5 percig melegíti és még az sem elég, hazáig - ~2km - szívatóval megy mert amúgy leállna. 200k körül vette.

Újabb modell persze ettől még lehet megbízható.

2010. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom. Attol függ mien, kitol, mennyi km van benne. _Az egyik haverom vett hasznaltan és honaponta kolti az 500 eurokat ra... Ha veszel akkor vigyel magaddal egy embert aki darabokra szedi és megnézi, hogy jo e!!!
2010. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert majd darabokra szedi a vásárolandó motort -.-" XD
2011. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!