Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 80 kilométeres táv...

Napi 80 kilométeres táv leküzdésére milyen 50-es robogót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Először is, senki se mondja hogy kényelmetlen, biciklivel nem egyszer tekertem le ezt a távot, ha azon kibírtam a robogón sem lesz akadály :D Szeretnék venni egy robogót iskolába járásra, a bicikli ugye felejtős mert utam végére olyan büdös leszek mint a kula. Másodszor pedig legalább 40-es utazótempója legyen a robogónak, természetesen ne fogyasszon annyira nagyon sokat, és ne kelljen többet szerelni mint amennyit használom, tehát a Simson kilőve :D Szóval a csóró diák olcsón szeretne iskolába járni robogóval. Mielőtt írná valaki, tisztában vagyok vele hogy nagyszerű és kényelmes busszal utazni, de én valami újat szeretnék kipróbálni. Előre is köszönöm a segítséget!
2014. dec. 16. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni kb mekkora a rendelkezésre álló keret.
2014. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem lebeszéllek, és konkrét tanácsot sem tudok adni, mivel a mai robogókat nem ismerem, de ugye azzal tisztában vagy, hogy nem lehet minden körülmények között "lerobogni" az említett távot?

Legyen szerencséd az olcsó, és megbízható robogóhoz, bár arra biztosan kíváncsiak lesznek, hogy mi is az olcsó nálad, mert azért igényeid is vannak... s ezek az igények nem biztos, hogy bele passzolnak az olcsóságba.

2014. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
100-200 ezer kb. Amugy legalább mennyi pénz kéne ahhoz hogy ne lehessen hülyeségnek nevezni az ötletemet?
2014. dec. 16. 18:32
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre 4 üteműt vegyél ilyen gyakori használatra, felét eszi meg!
2014. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Régen én is kb. 80 km-t fordultam egy nap alatt, de azt csak hetente egyszer a szüleimhez. A legtöbbet egy Puch Maxival. Ez fapados kinézetű, ezért gondolom ilyet nem akarsz. De üzembiztos volt, sosem hagyott cserben. Télen azért fel kell öltözni motoros ruhához hasonlóba, amin nem fúj át a szél. De mentem sokat még végig jeges úton is vele. Esőben azért nem javasolt a suliba járáshoz.
2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy a 4 ütemű fele annyit eszik,de fele annyira is megy mint a 2 ütem!
2014. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
etz250-et vegyél.olcsó megbízható,megy is.5 literrel elvan.ami nem sok! mielőtt elkezdenek itten pampogni a az enyém 2l-t eszikek...ja és nem 40-el megy hanem 90-100 az utazója.
2014. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Napi 80ra nem vennék használtat tuti. Hamar megadná magát. Vagy sokkal nagyobbat aminek meg se kottyan.
2014. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én 75.000 ért vettem egy peugeot elyseot 100-ast idáig semmi baja.van 50-esbe is nagy kasztnis és nagyon kényelmes.
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A kinézet nem igazán érdekel, ez a Puch Maxi is megfelelne ha érdemes megvenni. 250-es ETZ-t nem használhatok 50-es jogsival. Ha már itt tartunk, én eddig azt hittem, meg sokan azt mondták nekem hogy egy robogót sokkal olcsóbb fenntartani mint egy autót, de nyilván ezt csak városi használatra érthették. Nem mindenképp akarok motort venni, egy régi Swift vagy egy Maruti elvan 4-5 literből, kb. annyit fogyaszt mint egy robogó, és akkor már inkább egy autó amivel esőben is tudok menni, és ezek a Suzukik nem arról híresek hogy hatalmas szervizigényük van. Lenne pénzem az autóra is, hétvégenként dolgozom. Egy robogó is simán benyel 5 litert ha 60-as utazótempóval megyünk. Mit ajánlotok?
2014. dec. 17. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!