Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó erősítőt és...

Milyen autó erősítőt és mélyládát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem értek kb. semennyire az autóhifikhez. Van egy Pioneer MVH-160ui fejegységem, 4X50W-os. Ennyit tudok. Kérdésem az lenne, hogy milyen hangszórókat, mélyládát/szubcsövet, erősítőt vegyek? Kérem csak az írjon aki ért hozzá és tud nekem ajánlani egy komplett szettet. Mi a különbség a 2 utas 4 utas, stb erősítők között? Olvastam olyat, hogy nem szabad a Wattokat nézni mert kamuk is lehetnek, nekem az a lényeg, hogy szépen, tisztán szóljon és ha felcsavarom akkor legyen jó basszus is de nem kell kétmillióért, max 30.000 Ft-ot költenék a mélyládára és az erősítőre, természetesen használtan venném, mert ennyiért zsír újat biztos nem találok, a hangszórókat külön venném, meg most van benne ami lehet marad egyenlőre. Nem a márkákra megyek, hanem, hogy szépen szóljon. Tanácsokat és felvilágosítást kérnék a témában. Köszönöm előre is.

2015. febr. 4. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy mikre kell figyelnem, ha veszek egy erősítőt vagy mélyládát? Mik a fontos szempontok?
2015. febr. 4. 18:10
 2/9 anonim ***** válasza:
dirtyboy fog tudni segíteni!ő nagy hifis,ért is hozzá!Szerintem fog írni neked!
2015. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

30ból más nem is nagyon jöhet szóba mint használt termék.

írj privátba aztán megtudjuk tárgyalni a részletkérdéseket és a napokban nézhetek is erőt és mélyet.

2015. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írtam is, köszi a gyors választ.
2015. febr. 4. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

30 az elég gyér ne haragudj, persze, nem tudom, h mennyire szeretnél durvát.

30 bol, kb 1 gyengebb erősitő, vmi jobb lada, kabel talan kijön.

nekem a kábel volt, 13

akksi már nem emléxem, de 225 Ah kamion akksi épp be fert a potkerek helyére talán 60-70K ?

1100 W @ 1 Ohm monoblock kézalol osztrákbol 25K amugy 50-60 lett volna

2db DLD 55K talán

fejegyseg, nem tudom, tartozasba jött vmi dvd s

szerelés is ppénz lenne, de azt magam csinaltam

a benti hangaszórók cseréje, azok nem kaptak lusz erősitőt

bár ez szólt mint az atom, de borsos ára volt :)

2015. febr. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen el tudom képzelni milyen hangzás lehet ott :D nekem is ez a terv, de szépen apránként akarom elkezdeni, nekem bőven megteszi először egy gyengébb szett, lényeg, hogy szépen szóljon és legyen azért basszus is. Aztán majd ha lesz lóvém akkor lecserélem. Külön plussz 1 aksit is vennem kell hozzá? Ezt nem is tudtam. Köszi az infót.
2015. febr. 5. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

dehogy kell plusz akksi...amit az 5ös leírt az már gyakorlatilag egy értelmetlen szett,mert annyira feleslegsen erős....mondjuk ha az a cél hogy hangnyomás versenyre járj vele akkor ok!

30ból,meg ha ügyes vagy simán össze lehet rakni egy kezdő cuccot hasznalt dolgokból!

2015. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök, igen pontosan az a cél, hogy 30ból legyen egy kezdő cucc. Köszi az infót :)
2015. febr. 5. 11:29
 9/9 dirtboy ***** válasza:

na olyan rendszert te nem építesz mint az 5osé,legalább is ha rám hallgatsz


2 dld,viszonylag erős monoblokkal és szett nulla erősítővel,biztos csodás lehet a végeredmény.

2015. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!