Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlag ember kihozhat...

Egy átlag ember kihozhat annyit egy crossmotorból mint egy versenycsapat?

Figyelt kérdés
pl egy supercross vb-n versenyző csapatnak kb hány le lehet pl egy 125 2T motor mondjuk rm 125? nekik ugye olyan profi műhelyukvan akár egy gyárnak :D én egy 2T 125 versenycrossból ki tudnék annyit hozni mint ők ha rákoltenék két új motor árát? membrán henger főtengely karbi kipufogó hengerfej futómű egyszőval mindent vennék bele vforce vhm mikuni hgs meg ilyenek akkor menne ugy mint egy olyan versenymotor és ha igen akkor egy 251 4T vel is meglehet ezt csinálni ha ráköltök miliókat? csak kiváncsiság! szóval akkor lehetne olyan erős és jól kezelhető mint egy vb-s motor azt tudom h azoknak versenyenként blokkcsere és az olyan tuningblokkok miliók mert a gyári is 400ezer :D

2015. febr. 8. 01:12
 1/3 A kérdező kommentje:
mert azt hallottam hogy pl van olyan hogy bud racing csapat és ők külön hengerfejet csináltak a motorjukra de egy vhm hengerfejjel is lehet olyan jó nem? de márt az a bud is kapható de csak két évvel utána adták a polcokra, hogy már a csapat használta szóval minden évbe vannak ilyenek más alkatrészekkel is de ha teszek bele egy másik fajta nagyon jó márkás drága alkatrészt akkor lehet egy olyan motorom mint nekik? erő súly kezelhetőség meg motorkarakterisztika milyen nyomatékot ad alul furdulat/teljesítmény stb. szóval lehet ugyan olyan jó minden értelemben :D
2015. febr. 8. 01:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Totálisan felesleges "tuningra" költened, csak tartsd abban az állapotban ahogy a gyárból kijött és máris kb azon a szinten vagy te is mint egy "versenycsapat".
2015. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mert egy átlag embernek nincs annyi pénze, tudása mint egy versenycsapatnak.
2015. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!