Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi A7-esen mennyire...

Egy Audi A7-esen mennyire veszi észre az átlag ember, hogy ez nem egy sima normál pár milliós Audi, hanem több, mint 10 milliós?

Figyelt kérdés
illetve a hátsó spoiler kézzel kapcsolható, szóval úgy hagyható ?
2014. jan. 16. 00:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyt tök átlagos ember - mint én - nagy ívben sz arik rá barátom. Teljesen más problémák foglalkoztatják az átlagembereket mit az A7-es audik...
2014. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ ki mennyire ért hozzá. Van akit egyáltalán nem érdekel és elmennnek mellette az autók és mintha egy opel lenne, de akit érdekelnek az autók és követi is észre fogja venni.
2014. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó, vonatkoztass el a problémáktól kedves első a kérdés erejéig! Köszi.
2014. jan. 16. 00:28
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire nem fogják észrevenni, hiába erőlködsz. Az Audi prémium márka, nem pedig luxus. Egyébként is ugyanúgy néz ki szinte az összes. Viszont Maserati Quattroporte-t nem téveszt össze az ember, meg Jaguar-t se.
2014. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Az átlag ember lehet nem is veszi észre a különbséget az A6/A7/A8 között. Audi oszt jóvan. Egy autó fan észreveszi, de azt meg nem érdekli. Nem tudom mennyi újonnan egy A7, de ahogy a használtautón rálestem, nem sokkal drágább, mint egy A6.

Ezt a ki mit gondol róla dolgot sosem értettem. Azért veszek autót mert szükségem van és mert épp az tetszik. Lefosom ki mit gondol róla, nem másoknak veszem hanem magamnak. Legyen szó akár Skoda 120ról akár Quattroporte-ről :)


Szerintem a hátsó spoiler automatikusan nyílik akárcsak a Porschekon.

2014. jan. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
a NAV/APEH az hamar észreveszi az ilyen több tízmillás autókat .....
2014. jan. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az A7-es elég feltűnő, ugyanis nem klasszikus sedan formája van, hanem coupé, ami több tekintetet vonzz.
2014. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért vonatkoztassunk el az átlagemberek dolgaitól, ha egyszer ezek léteznek, és emiatt a legtöbb embert tényleg nem igazán érdekli, hogy egy Audi A7 vagy egy Audi A6 ment el előtte?

Ha vásárolni megyek, akkor nekem pl ott és akkor sokkal fontosabb, hogy milyen húst, joghurtot, akármit vegyek, és ezen jár az agyam, ezért egy A7-en simán átsiklik a tekintetem, mert közel átalgosan néz ki. Nyilván egy Ferrarit vagy egy Lamborghinit, egy Nissan GTR R35-öt kiszúrok két joghurt között is :D


Neked ez (most komolyan kérdezem), hogy ki mennyire veszi észre, miért számít?

Ha belegondolsz, nyilván az veszi észre, aki ért hozzá.


Nem mondom, én is ha megtehetném vennék egy EVO X-et. De nem nagyon érdekelne, hogy valakinek leesik-e az álla tőle, vagy nem. Magamnak venném, a saját igényeimet akarnám vele kielégíteni.

(Kellően sportos, ha egyedül vagyok, és - ha lesz - akkor a család is belefér, nyaralni, nagybevásárolni is el lehet vele menni, van benne elég hely.)


Te nem magadnak veszed az autót?

2014. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező! Szerintem csináltass egy egyedi matricát, netán egy airbrush-művészt kérj fel egy ilyesmi felirat elkészítésére:


EZ EGY TÖBB, MINT 10 MILLIÓS AUDI!!!44!4!


Lehetőleg a verda mindkét oldalára, elölre és hátra is. Nagy, feltűnő betűkkel. Biztos, hogy az átlagember is megfordulna utána.

2014. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Engem rohadtul nem tud izgatni.
2014. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!