Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet el takarni a...

Hogyan lehet el takarni a rendszámot autó hirdetésnél?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
grafikai programmal, illetve a nagyobb autós oldalakon azért illik, hogy legyen olyan rész a képfeltöltőben (vagyis az után), hogy ki tudd takarni mielőtt menti véglegesen a képet.
2015. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ráragasztasz post-it papírkákat, vagy ráhajtogatsz egy A4-est, vagy képszerkesztővel utólag kitakarod.
2015. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha kitakarod akkor nem lehet lekérdezni hogy az autó tényleg forgalomban van -e vagy van -e körözés ellene. Minek titkolózni?
2015. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Minek kitakarni a rendszámot?! Úgyis bárki láthatja az utcán, akkor nem mindegy?
2015. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért az senki sem akarja, hogy a hirdetés alapján lopják el.

Egyébként már paint-ben is simán lehet rá rajzolni egy kockát és kész.

2015. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem szeretem, ha a szomszédok, ismerősök megtudják, hogy eladó egy autóm. Nem mintha közük lenne hozzá. Legyen csak meglepetés, ha egy nap egy új autóval gördülök be az udvarra! Akiről tudom, hogy esetleg érdekelné, annak úgyis szólok, hogy eladó és megveheti.

Az alvázszámot is meg lehet adni. Ez alapján is szépen lekérdezhető minden adat a megfelelő helyeken. Még több információ is, mint a rendszám alapján.

Inkább javaslom a rendszám lemaszkolását. A kép szerkesztését vannak akik nem szeretik, mert akkor arra gondolnak, hogy aki a rendszámot ki tudja retusálni, az mást is. Találkoztam már ilyen gyanakvókkal (akik élőben látva az autót kellemesen csalódtak).

2015. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom összerakni az összefüggést egy szabadon látható rendszám és a lopás között, elvégre rendszám alapján az autó színét, forgalmi állapotát és jogállását lehet lekérdezni, semmi mást. Miért olyan nagy szám az ha tudni akarom hogy rendben vannak -e az alapok az autóval? Ha már a magánszemély a rendszámot is titkolja, mit titkol még el? Nem kell paranoiásnak lenni, a rejtegetés meg susmusra utal.
2015. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

"Nem tudom összerakni az összefüggést egy szabadon látható rendszám és a lopás között,"


+1


Azért, mert nincs. Non-szensz az egész gondolatmenet.


Ennél még annak is több értelme van, hogy nem akarja, hogy a szomszéd tudja, hogy eladó a kocsija (bár ez is baromság, de legalább értelmezhető a logika mögötte).

2015. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiben van logika, akkor az nem baromság. Ha nincs megadva a rendszám, akkor kérni kell e-mailben, vagy telefonon és megadja a tulajdonos. Ha akkor sem adja meg, na akkor van gond. Ha alvázszám meg van adva, az még jobb is. Sokkal többet mond az alvázszám annak, aki utána tud nézetni. Van erre külön mező a legtöbb hirdetőoldalon.

Leginkább a kereskedők takarják ki a rendszámot, és nem írják oda az alvázszámot. Nem találtam olyan kereskedőt, aki ezeket az adatokat megadná a hirdetésekben és odatelefonálva ne harapófogóval kellene kihúzni belőle az információt. Na vajon miért?

2015. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a voltetorve.hu oldalon pár ezresért le lehetne kérdezni rendszám alapján, hogy a "szervízkönyves, 4. autóként nyugdíjas orvos tulajdonos által használt makulátlan" autó 4x volt totálkárra törve...
2015. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!