Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A dízel (TDI) alacsony fordula...

A dízel (TDI) alacsony fordulaton húz a benzinest pedig pörgetni kell hogy előadja a nyomatékot?

Figyelt kérdés

Nekem benzines van és soha nem éreztem vele, hogy húzna.

amikor egy haverom haza vitt az A6-osával (TDI) meg rendesen húz. Csak a TDI-knél lehet ezt az érzést kiváltani?

Mekkora az a nyomaték amit már lehet érezni?

Ha nektek TDI-tek van éreztétek már ugyan ezt az erőt mikor letapossátok a gázpedált? Nektek mennyi a nyomaték az autóban?



2015. júl. 10. 07:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Csak tudnám miért kell regényeket írkálnotok,leírom nektek nagyon röviden!

TFSI elbújhat a TDI mellett! Miért?! Mert a TDI nek még mindig több a nyomatéka és igen mindig KEVESEBBET fogyaszt,akinek meg nem számít a fogyasztás,no comment. Szervízköltségek? Na most akkor elmondom,egy modern feltötött benzinesben benne van minden drága dolog amire lehet szórni a pénzt.

2015. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nem forgattam ki semmit.

De úgy látom mindent amit írok, annak veszed. Komolyan nem értem most megint mi rosszat írtam.


Ha ennyire felháborít amit írok (bár ezek után kezd az az érzésem lenni, hogy számodra ha van rajtam sapka az a baj, ha meg nincs akkor az) és a stílusodból nem tudsz visszafogni, akkor inkább hagyjuk, nekem ez ennyire nem fontos...

2015. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Akkor biztos én értettem félre valamit. Bocsi :)
2015. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!