Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fújtsa le a robogómat a...

Miért fújtsa le a robogómat a kipufogó?

Figyelt kérdés
Gyártattam rá és elég sokba került ahhoz képest,hogy nem jó semmire.Rátettem és teljesen elveszett az erő a motorban 80 km/h helyett 30-at alig akarja vinni.Vissza tettem a régit azzal rendesen megy.

2015. aug. 8. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... a házadat majd megépítem én... Bízd csak rám!
2015. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy képet linkelj róla hadd ni.
2015. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cselez ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy a kétütemű motor kipufogó hangolása és fojtás beállítása már inkább művészet mint szerelés. Nagyon nehéz eltalálni, az optimális keresztmetszetet, ezért vannak a neves kipu tuning gyártók, ők már ezt kikísérletezték.
2015. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de érdekes mert a simson-ra akármilyent raktam nem rontotta max csak nem volt változás,de a fújjtás-t kivettem belőlle 20 km/h gyorsabb lett,mindenki azt mondta fél év és így bedöglik már egy éve így van és még mindig nagyon brutális
2015. aug. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!