Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alap szintű hangcucc összerakása?

Alap szintű hangcucc összerakása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kis felimbe szeretnék némi hangot telepíteni, most nincs benne semmi.Csak előla 15 éves 13 cm es hangszórók.


Ezeket cserélném le 2db mac Audio Mobil Street 13.2 .

Ezeket megjahtani elég lenne valami 3-4 éves kenwood,pio,lg stb nem? Nagyon gyenge minőségű kínait nem akarok .

Kb 15-20 ezret szánokaz egészre.

Fej egységen vacilálok igaziból ,használtan van sok fajta ,de usb-s kellene , vagy esetleg még aux is , de az megint minőség romlás.


A lényeg nem akarom h kint is mindenki halja a zenét, elég ha bent kellemes hangerőn kellemes minőségbe játsza le .



2015. aug. 24. 18:43
1 2
 11/13 Beviz Elek ***** válasza:

1 pár RCA elég szerintem.


Hangra, de árra is nagy különbség van a 100e Ft-os és a profi cuccok között.

A kérdező ugye keveset szán rá, ahogy èn is olcsóbban próbáltam megúszni a dolgot. Ahhoz,hogy fiatal suttyóként hallgassam a dubstepet, ez bőven elég.


Árakban, minőségben nem vagyok jártas, egy Golfot láttam amiben komolyan meg volt építve. Pótakksi, 2 erősítő, akkora üvegbiztosíték mint az önindítóm, átépített utastérkárpitok, használhatatlanságig teleépített csomagtartó. A hangzás minősége fényévekkel jobb mint az enyémben, a komplett tető hullámzott, stb.

Ennyi pénzből inkább veszek egy régebbi japó csodát, rendberakom és megépítem pályanapokra ;)


Ezèrt ajánlottam egy jó Sony fejegységet, ami erősítő nélkül is komoly javulást hoz. Ez volt az első amit bepattintottam a jelenlegi kocsim megvásárlása után.

2015. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság , hogy egyenlőre egyetemre járok = zero pénz amiből gazdálkodok :'D.


Tudom ,hogy jót akartok de ha nincs miből , akkor nincs:)


Viszont mivel sokat ingázok 400+ km ezért meguntam a csendet .

Pénzkidobásnál arra gondoltam h veszek évente egy 5 ezer frintos kínait. Ugyan ott vagyok mint ezzel csak sokkal jobb minőséggel.


AMúgy ez nagyon gagyi:

[link]

Elég kínainak hat de leg. van hozzá hangváltó ami alapból ennyi kb:D

2015. aug. 26. 23:34
 13/13 dirtboy ***** válasza:

Igen,elég gagyi valamint hiába van külön váltója ez még nem szett,ez csak koaxiális.


Beviz Elek,ha hullámzott a tető akkor az nem sq autó volt.

2015. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!