Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok 1. autónak?

Mit ajánlanátok 1. autónak?

Figyelt kérdés
Igen tudok rendesen hajtani,blablabla... a keret kb 4000EURO . Jöhet minden tapasztalat,javaslat...én a 3 as bömciket nézegettem , de mar sok mast is... benzin ,dízel,kerozin ,minden jöhet! :D

2015. szept. 29. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy leírd rendesen,hogy mire kéne,mennyit használnád meg hol....te csak jópofáskodj,ködösíts...kérdezz csak úgy általában,aztán sértődj meg az ilyen válaszokon mint ez,és pontozd le!!
2015. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést ,nem megy a le pipa ,nincs harag ,csupán a ti tapasztalatok szerint várok autókat,hétköznapokban használnám ,nelegyen lomha,naponta kb 60km belemenne... csajozni lehessen vele ,stb.
2015. szept. 29. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze vegyél fillérekért prémium autót első kocsinak. szerintem egyből M3as bömcit.


Inkább gondolkozz valami élhető autóban. Első leírta, mire kell, mekkora, stb.


Ennyiért inkább Golf-ban gondolkoznék

2015. szept. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen egy 320d legalább BMW és nézegetheted a kertben.

Na jó vegyél G Astrát, Golfot vagy valami népautót.

Ja hogy nemcsajozós autó...ott már gond van ha kocsival kell csajozni.

2015. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mazda MX-5, hogyha egy remek élményautót szeretnél. Mivel első autó, gondolom fiatal vagy, így szerintem az egyik legjobb választás. Egy hátsó hajtásos, sportos cabrio, vászontetővel, jó súlyelosztással... Tökéletes, hogy megszeretsd az autózást
2015. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha pénisznövelő kell (mert ugye kocsi nélkül nincs nő) akkor maradj a BMW-nél...

első autónak nézz szét az előttem szólókat ismételve a "népautók" közt.. 1milla250ért élhető VW-ket, akár Audi-kat is találhatsz :)


21/F (Ibiza 6K-t hajtok, és mégis van csajom:D)

2015. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!