Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a négyévszak...

Mi a véleményetek a négyévszakos autógumiról?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 6. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Terepjáróra majdhogynem alap, de személyautón felejtős, mivel se nem téli, se nem nyári gumiról van szó.
2015. okt. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. Én biztos nem raknék fel ilyeneket. Egy jó nyári szett és egy még jobb téli a tuti
2015. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

a négyévszakos gumi a mind a négy évszakban alkalmatlan gumi szinonimája.

Terepjáróra jó, mert ott széles az abroncs és négykeréka hajtás, nem akad el, nem csúszik, normál autóra annak jó választás, aki nem szeretne bajlódni évi két kerékcserével, és se télen, se nyáron nem megy sokat és azt is elsősorban városban. Ezért nem terheli szélsőségesen a gumit, pl. nyáron autópályán negyven fokban száznegyvennel, télen húszcentis hóban hegyi szerpentinen. Úgy szokták mondnai, hogy a négyévszakos gumi hátránya pont szélsőséges helyzetben jön ki, mikor nagyon kéne, hogy ne legyen neki.

2015. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személygépkocsira én se vennék olyat. Nekem nyári-téli szett van.
2015. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!