Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Angliából tervezek hazaköltözn...

Angliából tervezek hazaköltözni és az utolsó pár hónapra szeretném kihozni a magyar rendszámos autómat, hogy azzal haza tudjak költözködni. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szigorúan veszik az angol hatóságok a külföldi autók használatát az országban és ha életvitelszerűen itt élek, dolgozok, akkor egy közúti ellenőrzés során nagy valószínűséggel elkobozzák és bezúzzák az autót. Viszont én csak annyit szeretnék, hogy az utolsó hazalátogatásom után autóval jönnék vissza Angliába, hogy aztán 2-3 hónap múlva végleg haza költözhessek. Milyen megoldás lehet rá, hogy ne kelljen regisztrálni az autót, viszont a bezúzatást is szeretném elkerülni.

#autó #Anglia #autóbehozatal #autóval ideiglenesen angliába
2015. okt. 25. 22:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha az autó nem az én nevemen van? Akkor elvileg látogatás céljára kint lehet 6 hónapig. Viszont, mi kellhet akkor ha nem az én nevemen van a kocsi és megállítanak, nehogy lopottnak higgye a rendőr...?
2015. okt. 30. 21:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem hülyék itt sem a rendőrök. :)
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!