Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar XF 3. 0-dizel,2009...

Jaguar XF 3. 0-dizel,2009 -MEGÉRI?

Figyelt kérdés
vélemények,tapasztalatok ,jó, s rossz jöhet! 3. autómnak lenne ,28 vagyok, kényelmes-e ,megbizható e? fenntartás? egyéb tudnivalók?!

2015. nov. 23. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Éjfélkor biztos komoly kérdés ez egy anonim oldalon?


Szerintem jó éjszakát kívánok!

2015. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adjál zöldet. :D
2015. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen, ha találsz egy szép darabot vedd meg. A németekkel is lehet hatalmas cumikba belefutni és azokat sem olcsó fenntartani. Jaguárból úgysem jön veled szemben 100 méterenként egy.
2015. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Mindenképp jó vétel.

Mi a gyereknek vettünk ilyet. Egy baja van, elég magasan van a kormány, ezért párna kell a gyerek alá, pedig elég magas, 127 cm 7-évesen. Ha megunjuk, mindenképp megtartjuk a kisebbiknek, hogy mire suliba megy, legyen mivel.

Basszus, észre vette a tenár, hogy netezek....

2015. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nohátakkor közönöm a válaszokat ! Igen a 2 es , 3as is megkapta a saját zöldjét és az utolsó kommentelő is ,annak ellenére hogy nem nagyon tudtam eldönteni ,hogy most ez mit is ír :D A többi kommentelőnek akik értelmes válaszokat adtak mégjobban köszönöm :)
2015. nov. 24. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igazi menő autó. Bár ennek is megvannak a saját sztereotipiái, miszerint a Svájcban és Ausztriában dolgozó magyar vendégmunkás urak és hölgyek kedvenc hazajárós rongyrázós autója.

De a sztereotípiák csak a butáknak vannak, ne is törődjünk velük.

Inkább azért menő, mert mégiscsak egy angol nemes, meg hát ritka.

A fenntartási költségek és a megbízhatóság attól függ, hogy mihez kellene hogy viszonyítsuk. Állapottól is függ meg attól, hogy hányszor félmillió kömöt mentek már vele.

Ha jó állapotú és keveset lesz használva, nagyjából évi 5-10 ezer kömöt, akkor ritkán lesz vele gond és nem sokat kell rá költeni.

2015. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok!

28-évesen, ha a 3. autódat veszed, akkor azért el vagy eresztve, és ez nem jellemző itthon. Ha mégis igaz, akkor meg 3. autónak valami kisebb játszósat vennél, vagy veteránt.

Meg 3. autónál(ha már eljutottál arra a szintre, hogy megengedhesd magadnak), nem érdekelne a megbízhatóság, fenntartás, stb.

Aztán fene tudja, lehet igaz? :)

2015. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!