Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autónak...

Tomyiii kérdése:

Mi lehet a baja az autónak hogy nem indul be?

Figyelt kérdés
Audi 1.9 tdi/110Le/ megálltam vele vásárolni előtte tökéletesen ment.Állt vagy 15 percet inditanám de csak tekeri és nem indít!az olajlámpát mutataja meg csak csipog meg sípol!Előtte eredetiségvizsgálaton volt akkor beindult majd megálltam és azótta nem indul!Olaj a felső nivónál van!

2015. dec. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha teker, de nem indít akkor lehet üzemanyagellátási probléma. Szerencsésebb esetben valahol a csőrendszerben van eltömődés és/vagy szivárgás, szerencsétlen esetben az adagoló tömődött el, vagy ment tönkre :(

Vagy lehet nem kap levegőt, esetleg a kipufogóoldalon van akadály. Szerelő többet tud mondani.

2015. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__737..


Én már nem is merek elmenni vásárolni XD

2015. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Relé hiba!
2015. dec. 5. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen relé? Csak okulásképpen.
2015. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A műszerfal alatt van és ez ad áramot az agynak és a műszerfalnak az okosok aztmondják hogy 109-es relé!A nagy relétáblába van!
2015. dec. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!