Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » V12! 20 éves BMW, vagy 20...

V12! 20 éves BMW, vagy 20 éves Mercedes? Alkatrész árak, szervizelési költségek? Kérlek csak akkor írj, ha értesz is hozzá!

Figyelt kérdés

Vennék második autónak hobbi célra, de mindennapos használatra vagy egy E32-es 750iL-t, vagy egy w140-es 600-as mercedest. Tegyük fel, hogy találtam mindkettőből gyönyörű állapotút, átnézettem, körbemértem, alámásztam stb. Már csak dönteni kéne.Kicsit a mercedes felé húz a szívem. Főleg azért, mert volt már w140-esem 6-8 évvel ezelőtt, BMW-ből csak E38-om volt, E32 nem, de tetszik a forma nagyon. A w140 az E32-höz képest jóval modernebb, inkább az E38-cal hasonlítható össze, viszont azt nem szeretnék.


Azt viszont nem tudom, hogy 20 éves korukra melyiknek jobb az alkatrészellátása, milyenek az árak és a szervízköltségek...

Szerinted E32 750, vagy w140 600-as?


Tényleg csak ha értesz hozzá... köszönöm!


2010. márc. 22. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
kérdezték a kérdezőt :-))
2011. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!