Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok maximum 600. 000 forintért első autónak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék új autót hajtani első "tanulóautóként", így arra lennék kíváncsi, hogy megbízható műszaki tartalom mellé milyen autót tudnátok ajánlani 600.000 forint alatti áron, amely lehetőleg konzervatívabb 4 ajtós kinézetet és felépítést, valamint elegánsabb hangulatú belsőt tudhat magáénak. Én személy szerint a Rover 45-ös modelljét szemeltem ki magamnak, ám nagyon nem tudok róla semmit, habár azt mondják, hogy viszonylag nehezebb alkatrészt szerezni hozzá, noha a technikai hátterét a Honda Civic adja. Igazából egy ilyen gimi-tesco-klub-otthon szakaszra való ingázóautó kellene, csak ritkán hosszabb távra, kizárólag benzinmotorral, lehetőleg nem 120 LE/1600 cm3 fölött.


Esetleg ha valakinek ilyen Roverje van, volna szíves megosztani a tapasztalatait pár mondat erejéig?



2015. dec. 6. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A Roverről még jót nem hallottam! Drága az alkatrész és sok a baj. Ugyanakkor egy Civic jó választás lehet, ha találsz egy olyan példányt amire vigyáztam. Én még esetleg a régi Almerákat nézném meg a helyedben.
2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy első autónak egy már csődbe ment gyár,amúgy sem túl jól sikerült modelljével szivatnám meg magam....
2015. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha az olcsóság a lényeg, akkor f astra, sok felszereltséggel van, ennyiért már bőven jók, de ha kicsit 'jobbra' vágysz akkor mitsubishi carisma vagy 323 mazda bj (2001 utáni lehetőleg)
2015. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!