Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel Astra F...

Első autónak Opel Astra F vagy egy Suzuki swift? Maximum az autóra van 300. 000ft . Ebböl milyet?

Figyelt kérdés

4 fős a cslád de használnám sokszor egyedül is !

Vegyesen mennék vele városba és országúton is !

172 cm magas vagyok .


2015. febr. 26. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

swift.

Nekem az van 3 éve, meg vagyok vele elégedve. Igaz, 3 fős a család, de legtöbbször egyedül használom.

2015. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
régi swift "ellenes" vagyok, bár még autóm sincs, szóval inkább az astra vagy esetleg b corsa. :D
2015. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Astrák drágábbak, szóval 300.000Ft-ért jobb állapotú Swiftet kapsz mint Astrát. Ha nem kereskedőtől veszed, akkor jól járhatsz Astrával is.
2015. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik pártján sem állok igazán, de ennyi pénzből inkább Swiftet vennék.
2015. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy 1.0-ás Swiftünk, meg egy 1.4-es F Astránk. Az Astra masszívabb, tágasabb, nagyobb a csomagtartója is.

A Swiftet viszont személy szerint jobban kedvelem igaz jobb lenne az 1.3-as motorral.

Ennyiért sanszos, hogy a Swiftből vagy netán a sedan változatból fogsz jobb állapotút találni.

2015. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nagy gyuri ***** válasza:
Astra ez nem kérdés...semmi bajom a Suzukival!
2015. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha csóró vagy akkor suzuki, csak sedan, mert abból kevesebb van, és könnyebb választani, sokat meg kell nézned!

4 fős családnak? CSAK OPEL!!!!!!! 1000 szer leírtam, de most is le fogom! Végy a kezedbe 2 telefont, egy kis táskát (10*15*6 cm) És egy meggyes bombát, vagy fél literes ásványvizet! Végezetül kérd meg a párodat, ő is vegye magához azokat a dolgokat amiket utazáshoz magával szokott vinni! És egyszerre szálljatok be! Nekem már 3 éve szuzukim van! Sedan! A csónakmotort, sátrazós cuccokat, evezők, mentőmellények, szóval egy csomó mindent bele bírok pakolni tök jó!! De hogy beszállásnál letudjam tenni úgy a dolgaim hogy ne a szélvédő előtt a műszerfalon csúszkáljanak,de mégis kéznél legyenek, még nem tudtam megoldani! Egy fosss kényelmetlen szűk sz..ar autó a swift! Mondom nekem is ez van, olcsó és gurul! Szüleim, öcsém, opel fanok. Van belőle 3 g-s f-es minden. Akár hányszor beszállok, mindig ugyan az az érzés fog el, mint mikor meglátom valahol Isla Fisher-t! Nekem miért nincs ilyenem???!!!! Ha most van 300 ezred, akkor később lessz 400 ezred! Az kisebb kompromisszum, mint a swift! Halál komolyan mondom!

2015. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ , hát igen anyagilag a Swift akkor jobb lenne !?

De kicsi ? Énis azt halottam ,hogy sokkal jobb az Opel csak a Suzukit nem nagyon kell javítgatni !

2015. márc. 1. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Opelt sem! Öcsém 400 ért vette kereskedőtől, tehát 300 ért megkapod háznál. Csak meg kell nézni néhányat, és nem szín alapján választani, meg küllem alapján, hanem igenis aláfeküdni, és átnézni! Nem cikibb mint egy rozsdafészket hazavinni! Olcsóbb olcsóbb, mert egy kilincs a swift re csak egy ezres. Lopott alkatrésszel nem tudnak a kereskedők sem versenyezni. De opelnál még nem fordult elő velünk a 20 év alatt hogy kilincset keljen rá venni, a swift re meg már kellett 2-t. most kinyomócsapágy cserés a swift em, nagyvonalúan fogom javíttatni, mert tojok rá mennyi lesz, cseréljék nekem az egészet kuplungot. De alsó hangon 30 csak az anyag (becsült)! Szerintem egyébként az ország legjobb swift jét fogtam ki, eddig még semmit nem kellett rajta csinálni,(kötelező olaj és szíjcserén kívül) Nem rohad, nem kopog, minden jó, és műszakin is megfelelt. Ezért sajnálnám eladni. De hidd el már én is az autó cserével álmodok!
2015. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha opelt veszel akkor a tanksapkánál és a hátsó sárvédőnél jól nézd meg mert betegségük sajnos a rohadás ezeken a helyeken....4 fős családnak a sima lépcsős hátú swift kicsi sedan esetleg.
2015. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!