Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért drágák az Audik?

Miért drágák az Audik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg kell fizetni a márkát stb. De hallottam már olyat is, hogy olyan a kialakításuk, hogy nagyon biztonságosak. Ez igaz? Megéri valóban ezért a biztonságért ennyit fizetni? Tehát pl. egy 10 milliós Audiba biztonságban érezhetem magam? Vagy azért ennyire drágák mert felszereltek?

2016. jan. 10. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen az Audiban a felszereltséget a márkát és a tipust fizeted meg. És mindenképpen biztonságos is 8+ Légzsákkal.
2016. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A márkát kell megfizetni.


Én pl az év vége felé szeretném a mostani öregedő H Astrámat egy 2015-2016-os (új, vagy alig használt) Audi A3-ra cserélni. Persze jócskán rá kell majd fizetnem. De felszereltségben visszalépés lesz. Nem lesz se bőr ülésem, se kanyarkövető bixenon fényszóróm, se más egyebek, mert az már nem férne bele a keretbe.

Biztonság szempontjából sem hiszem, hogy előrelépés lenne hiszen a mostani is 5 csillagos törésteszttel, nagyszilárdságú utastérvázzal, gyűrődőzónákkal, energiaelnyelőkkel, 10(!) légzsákkal, ESP-vel, ASR-rel, elektronikus lengéscsillapítással, interaktív futóművel, stb rendelkezik. Ebből a szempontból az Audi sem tud többet. Legalábbis azok, amiket én nézegetek, nem.

2016. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Második, egyszóval a presztízs miatt cseréled le! Tipikus magyar... :)
2016. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb autó, főleg az A8-as!
2016. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Köztudott tipikus magyar gondolkozás mód :

Minek vegyek egy 1-3 év Full extrás kics vagy nagy kocsit mindegy

Inkább veszek drágábban egy fapados fost de Új és ő finghat bele először..

2016. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Harmadik! Nem tudom milyen presztizse van egy 1.6-os A3-asnak, Nem 4.2-es A8-ast szándékozok venni.


Igen, tipikus magyar vagyok, hogy nem szeretnék vasárnap este autómentőt várni valamelyik autópálya szélén a leállósávban, mert úgy gondolom, hogy a lassan 11 éves 470.000km-t futott autóm nem fog örökké tartani a napi 240km-es ingázásaim alatt. Sajnálom, hogy ezt nem vagy képes felfogni. De amíg nem te fizeted az autómentőt, szervizelést meg a továbbutazásomat, szállásomat, nem a te szabadságod fogy egy ilyen kaland miatt, addig engedd meg, hogy azt vegyek a saját pénzemen, ami nekem tetszik. Köszönöm.


Tipikus magyar vagy! Ha valakinek telik új autóra, az dögöljön meg és ott rúgjunk bele ahol csak lehet. Gratulálok, ez igen!

2016. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért drága, mert jó és mert prémium.
2016. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De ha biztonság kell, vegyél Volvót.
2016. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6 nagyon vicces vagy...

1-3 Éves autóról volt szó nem egy fél millió kilóméteres roncsról..

És képzeld el vehettem volna új fapados a1 vagy a3 is és képzeld mit vettem ? Na ?

Egy 3 éves A6 ost Full extrásan 60k kilóméterrel na ?

2016. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt:-) Egy Audinak mennyi lehet a fenntartása?Pl. egy audi a4-nek.
2016. jan. 10. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!