Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mentem ma az úton, egyszer...

Mysteriousman kérdése:

Mentem ma az úton, egyszer csak felvillant a piros akkumulátor jel és abban a másodpercben leállt a motor, szóval csak gurultam tovább. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet/lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja van nálam az autóm és ma olyat csinált, amit korábban sosem. Nem volt semmi előjele, utána is rendesen ment. Pár napja volt diagnosztikán, más okból kifolyólag, és nem mutattak ki ott semmi problémát az autóval.

Mivel belső sávban voltam és nem tudtam sehova félreállni, így gurulás közben újraindítottam a motort, beindult és azóta ugyan úgy megy, mint előtte.


Amilyen kocsiról szó van: Audi A3 Sportback,2006-os évjárat, Dízel,170 lóerős.



2016. jan. 20. 16:52
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Lehet hogy csak vizes volt az üzemanyag és leállt.

Így jártunk Passattal 2x. Újraindult, tankoltunk, azóta semmi gond.

2016. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az a hiba amit még szakműhelyben sem tudnak kideríteni egykönnyen ,nem hogy itt neten keresztül.. Ötletelni lehet,de tucatnyi oka lehet a leállásnak.
2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem semmi különösebb oka nincsen és nem fog megint előfordulni, mert ha igen, akkor irány egyből a szerviz. Hátha ha ott rögtön diagnosztizálják, akkor jelezné a gép, hogy mi volt a baj.
2016. jan. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!