Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A generátor romlott el a...

A generátor romlott el a Fiatomba?

Figyelt kérdés
Fiat Punto 1.2 8v 2003as! Ma beindítottam az autót és nem volt szervó az autóban. Feltűnt, hogy a műszerfalon világít az akkumlátor jel. Leállítottam az autót majd újra beindítottam és még mindig nem volt szervó és világított az akksi jel a műszerfalon. Elindultam hazafele és menet közbe visszajött a szervóm és el is tünt az akksi jel. Mi lehet a probléma?
2016. febr. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de nem ékszíj hajtja mindegyiket? Mert lehet hogy csúszik a szíj.
2016. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A puntoban elektormos a szervó,és véletlenül nem a kerek piros kormány ikon világítktt a műszerfalon?Biztos az akksi ikon volt az?
2016. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az akksi volt.
2016. febr. 10. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha világít az akku jel, az azt jelenti hogy a generátornak nincs gerjesztése.

Én rámérnék az akkusarukra egy multiméterrel hogy mennyi ilyenkor a rendszerfeszültség. Ha nincs meg minimálisan a 13,8V, akkor már halódik a generátor, nem ártana egy felújítás.

2016. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!