Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másodszorra is megbuktam a...

Másodszorra is megbuktam a forgalmin. Szerintetek van értelme tovább próbálkozni vagy reménytelen vagyok? Van itt olyan, aki másodszorra is megbukott?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mert a rendes órákon jól megy a vezetés (legalábbis szerintem). Első alkalommal azért buktam meg, mert rettenetesen izgultam. Most annyira nem izgultam, de sajnos nem tudtam rendesen koncentrálni és elrontottam a parkolást. Zuhogott az eső, a vizsgabiztos szerint pedig egyáltalán nem érzem az autót és túl későn reagálok. Pedig ez már 90. órám. Szerintetek reménytelen vagyok és nincs helyem a forgalomban? Mert én kezdem így érezni, pedig mindent megteszek. A legnagyobb problémám az, hogy nagyon rossz a szemmértékem. Nagyon nehezen választom ki a parkolóhelyeket, mert alig tudom felmérni, hogy mekkora az a hely és, hogy beférne-e oda az autó. Olyan is van, hogy nem jól érzékelem a távolságokat (parkoláskor), túl közel megyek az autóhoz, mert hogy én úgy érzékelem, mintha elég hely lenne. (Labdajátékoknál is mindig ez van, röpiben sosem tudok normálisan beleütni a labdába emiatt) Mit csináljak ilyen rémes térlátással? :(


Van itt olyan, aki másodszorra is megbukott, de végül sikerült átmennie? Ez mennyire gyakori? Szerintetek nagyon reménytelenül hülye vagyok ehhez az egészhez? :(


18L



2016. márc. 7. 17:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

utolsó vagyok.

sikerült nekem is !!! azóta jogsi is a kezemben.a férjem pedig azt mondta büszke rám!


29N

2016. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én meg a 16-os válaszoló vagyok!

Nekem is sikerült múlt héten végre a harmadik forgalni vizsgám. :)

Nagy gratula mindenkinek akinek sikerült!!!

L

2016. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!