Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2002 es 1.6 16v seat...

Van egy 2002 es 1.6 16v seat leonom Tapasztalatokat várok bár milyen autód is van, érdemes lenne venni bele a gyári legszűrő helyére berakható sportlégszűrőt előnyök, hátrányok, jobban megy tőle az autó. Stb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hülyegyerek vagy rákjal bele mindenképp aztán hidd el hogy 2 LE-vel erősebb lett.
2016. márc. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-egyetértek az elsővel,a sport szűrő csak parasztvakítás...
2016. márc. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem akkor szerintetek csak pénzkidobás lenne a sportlégszűrő? Amúgy valamelyikőtök próbálta már ?
2016. márc. 14. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy jóval kisebb az ellenállása mint a gyári papírszűrőnek , ezáltal könnyebben felpörög a motor .. amitől kicsit jobban gyorsul és kevesebbet is fogyaszt minimálisan egyébként én is most tavaszra terveztem venni bele egy k&n gyari helyre beilleszthetőt úgy,hohy erre most én is kivancsi vagyok
2016. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

-ez fizika : a gyári szűrő rendes anyagból van,sűrű rácsszerkezet,apró finom pórusokkal ,ezáltal jól kifogja a beszívott levegőből még az apró homok-por szennyeződéseket is,ezért tény ,hogy van egy kis ellenállása is,

-a sport, meg jó nagy lukú,könnyedén átmegy rajta a beszívott cucc és így vele együtt a szutyok is megy a motorba rendesen ,

-ha igazán megakarod könnyíteni a motorodnak a beszívást,akkor semmilyen szűrőt ne tegyél a szűrőházba,de akkor viszont semmi koszt sem tartasz vissza....,de a sport szűrőnél is jobb gyorsulást fogsz elérni,

2016. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tomcatters ***** válasza:

En K&N tipuspecifikus sportlegszűrőt használok .. hátrányok a papirszűrővel szemben,hogy sokkal nagyobb karbantartast igenyelnek .. rendszeresen tisztítani olajozni(en 5000 km ként szoktam) télen ha nagyon hidegvan kivenni ....

Előnyei : valamivel könnyebben pörög fel a motor .. magasabb fordulaton szebb/erőteljesebb a hangja bár ez nem mindenkinek előny ...

Ennyi ... Kevesebbet nem fogyaszt tőle.. jobban nem megy tőle .. Használom,mert megvettem :)

2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!