Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvettem életem első használt...

Megvettem életem első használt autóját, egy astra-t, most érdemes e valamit cserélnem rajta, ha igen mit?

Figyelt kérdés

A kereskedő szerint, most volt olajcsere, meg vezérmű szíj, bármi is legyen az...

Szóval érdemes elvinnem szerelőhöz, és valamit újra cseréltetni benne?



2016. ápr. 21. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"A kereskedő szerint"...


Ha nem jó ismerősöd a kereskedő akkor ezt a kijelentést fenntartásokkal kell kezelni, de még akkor is ha tényleg ismered. Ha le is cserélték ezeket a dolgokat akkor is majdnem biztos hogy legolcsóbb, legsilányabb dolgokat tették bele (tapasztalat sajnos). Azért nézesd meg az autót egy független szerelővel is, ha magad nem értesz hozzá. Mert egyébként miért szervizeltetné le valaki az autót ha úgyis eladja?... Persze van erre is "magyarázat": "Hiretelen beütött a baj, el kell adni az autót". Na ez színtiszta kamu duma.

2016. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne ezeket leellenőrizni, mert elég kellemetlen dolog egy vezérműszíj szakadás.
2016. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erdemes megnezetni, hogy igazat mondott-e a kereskedő, mert ha nem cserélte es netan elszakad azvsulyos pénzbe kerülhet, de mindenképp érdemes amugy a szűrőket, meg egy szerelővel atnezetni hogy tenyleg rendben van-e, bar gondolom ezt vásárlás előtt megtetted.
2016. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát elvittük egy szerelőhöz, de mindenképen el fogom vinni egy másikhoz is, bár én választottam a szerelőt, de így utólag átgondolva a történteket, szerintem lrhet, hogy ismerték egymást... Bár lehet csak üldözési mániám van.
2016. ápr. 21. 08:04
 5/12 TheCruve ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy cseréltesd ki a vezérlést,vízpumpát, görgőket... Az a biztos.


Lehet szíjat cseréltek, de ha vízpumpát és görgőt nem , akkor ha valamelyik besz@rik akár a vezérlésedbe is kerülhet...


Olajat szintúgy cserélném!

2016. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
KOmplett vezérlés, olaj, szűrők, ezeket mindenképpen. A fékekre is nézess rá
2016. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vidd egy oylan szerelőhöz aki biztos nem elhet kapcsolatban a kereskedővel. Azért elég sokat szoktak bizniszelni ilyen esetekben oda-vissza.
2016. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ezek nagyságrendileg milyen költséget jelentenek?
2016. ápr. 21. 10:03
 9/12 TheCruve ***** válasza:

Mi az autó pontos típusa?

Évjárat?

Kivitel?

Köbcenti?

Motorkód?

Üzemanyag?

2016. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most fejből annyit tudok, hogy Astra G caravan 1.7 dti isuzu motoros njoy felszereltség... Otthon van a forgalmi
2016. ápr. 21. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!