Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó kerekes automata váltóss...

Hátsó kerekes automata váltóssal gumit füstölni lehet?

Figyelt kérdés
Enyhe vagy erős fék mellett gáz? Vagy ezt csak manuálissal lehet megcsinálni?

2016. máj. 24. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, még könnyebben mint a kéziváltóssal, hiszen nem kell 3 pedált egyszerre kezelni. Annyi fék kell éppen, hogy ne induljon el az autó, tehát csak érzéssel. Viszont nagyon nyírja az ilyen füstöltetés a váltót (a kéziváltósnak sem tesz jót, de az automatának gyilkosság). Ja és sok lóerő is kell.
2016. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

150 lóerő elég hozzá?

Ja hát gondoltam hogy nem tenne jót neki, csak úgy kipróbálnám már milyen érzés de nem igazán merem megcsinálni :)

2016. máj. 24. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinalni persze.

Segit ha az aszfalt vizes, vagy homokos, vagy van valami felfestes az uton, ott konyebben megcsuszik.

Nem art a kiporgesgatlot ilyenkor kikapcsolni (ha van) az segit. Ralepsz a fekre es elkezded nyomni a gazt es icipicit felengeded a feket. Gyakorlas kerdese. Epp annyira, hogy az elso fekek meg fogjak a kocsit, de a hatso kerekek mar mennenek elore es elkezdenek visitva fustolni :)

Nekem automata, hatsokerekes, nagyloeros vasam van es ha nem figyelek oda, egy egyszeru lampas elindulasnal is nyikkannak a gumik ;P

Persze nem csinalom, mert jozan eszu, biztonsagra torekvo autos vagyok.


Elofordult, hogy kivittuk palyara a kicsiket es a leghosszabb gumicsik amit sikerult produkalnom vele az kb. 5-6 meter hosszu lett.

2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az okosok azt irjak, hogy nem a loero szamit, hanem a technika. Nemcsak profi leirasokat talalni, de szerintem meg jutub videok is vannak, ahol elmagyarazzak, hogyan kell jol csinalni.

Ha ugy erzed nem eleg a loero, rasegithetsz egy kis wd40-t fujsz a gumik ala.

A 2004-es Infiniti G35-osomet csak wd40-el tudtuk ravenni, hogy fustoltesse a gumikat. Japcsi elektronika mindent megtett, hogy ellenalljon, de a wd40-el nem tudott mit kezdeni. Visitott mint a kismalac :D

2016. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy trabival is lehetett gumit füstöltetni... milyen érzés... nos utána szex helyett is gumit füstöltetsz. XD XD
2016. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az 1-es elmondott mindent...

én is így adtam el az automata volvómat...azt kérdezte a vevő, ezzel lehet gumit füstölni? mert akkor azonnal megveszi, és fizet is helyben.

ha vérző szívvel is, de bemutattam.... a gyönyörtől elalélt, és már fizetett is.


Gondolom, azóta hazavágta rendesen..

2016. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kipróbálnám 1-2x, de félek hogy csak kárt okozok majd ezzel
2016. máj. 25. 10:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Az automata váltó miatt!
2016. máj. 25. 10:11
 10/10 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy a filmekben zömmel preparált kocsikkal füstölnek..a nagy autóknak könnyű a hátulja, és van két-háromszáz ráérő felesleges lóerő..

nálunk is lehet, de itt már nagyon nyögvenyelős egy utcai kocsival... egy háromszáz lovas kocsinál nem tűnik fel az automata váltónak, hogy hátul mi van..

2016. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!