Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (Renault Clio 1.5dCi)

Figyelt kérdés
illetev még annyi, hogy kb mennyi lenne a végösszeg regisztrációval stb mindennel együtt?

2016. jún. 8. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jún. 8. 18:12
 2/7 anonim válasza:
32%
szerintem nem is nagyon tudnál rosszabbat választani. egy az hogy francia, a franciák nem értenek annyira a műszaki dolgokhoz, mint pl a japánok, ezért sokkal nagyobb eséllyel hibásodik meg. a másik meg hogy dízel, igaz hogy nemtudom hogy milyen évjáratú autóról beszélsz de hosszú távon a benzinesek jobban bírják és nekem személy szerint sokkal jobban tetszik a benzines motor, én dízelt nem is vennék. a harmadik meg hogy nagyon kicsi, igaz hogy könnyebb vele parkolni, de ezen kívül semmi előnye sincs, nem fér el benne sok dolog, kicsi helyük van benne az embereknek és ezért nem kényelmes, plusz egy balesetnél a kisebb autók kevésbé biztonságosak mint a nagyobbak. szerintem egy közép kategóriás japán benzinest kéne venned
2016. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem azzal van a baj,hogy francia mert 8 éve hajtok 1 szerencsétlen 1.4-es 206-ost ,hanem ,hogy dízel!

Egy vezérléscsere is már alapból drágább az 1.5 dci-n mint egy más dízelen,mert szar a tervezése...

Na meg igen,dízelt tisztes szívót vegyünk fél millióba,vagy gazdaságosat 1 millióba

2016. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Praktikus kis autó, nagyon takarékos és elég jól megy. A sok rémtörténetet meg lehet olvasgatni szórakozásból, mert mindenkinek van egy rokonja szomszédjának egy 3dik unokatestvére, akinek sokat kellett költeni a DCI-re. De konrétan még senki sem látta ezt.
2016. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DCi motorok csak simán híresen emgbízhatatlanok, de végül is aki szeret sokat költeni annak mért ne.
2016. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy ló***szat megbízhatatlan, volt már francia kocsid? olyan okos itt mindenki a francia kocsikkal kapcsolatban, kár hogy soha nem volt neki :) szerintem vedd meg nyugodtan, nekünk amióta van autónk francia van és volt, most is, egyedül a 2.2 dci motoros espace-al volt gondunk, de az a motor tényleg kaki, a többivel sohasem volt, most is 1.5 DCI meganunk van már lassan 15 éve(400e km lesz benne most nyáron), mi a titka a jó és hosszú élettartamú kocsinak? tartsd karban rendesen és arra használd amire van, ha városba kell akk ne diesel-t vegyél, max régi, örvénykamrásat.

itt egy regisztrációs adó kalkulátor:


[link]


itt megtudod hogy mi mennyi, ne felejtsd el, hogy ezen felül az átírás is van, azt is ezen a honlapon kitudod számolni, meg a friss műszaki rá, ami ugye kötelező

2016. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Divat szidni a francia autót,de 8 éve már csak a szűrőket,akkukat cserélem és amiknek illik pár évente elhalni ,elektronikával még nem vittem,igen 2x volt ,h nem égett a tompított,mert a foglalat korrodált volt ,de csisz papír megoldotta,ennyi.
2016. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!