Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VizsgaHELYköltség forgalmi...

VizsgaHELYköltség forgalmi vizsgánál?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgánál van olyan hogy vizsgahely költség? Az oktatóm arra kért hogy utaljunk egy nagyobb összeg pénzt, hogy legyen vizsgahelyem. Viszont erröl semmit sem találtam a neten, így érdekelne, hogy egyáltalán létezik-e ilyen.

2016. júl. 5. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Forgalmi vizsga dija B kategória esetében 11ezer forint, időpontot általában 2-4 héttel későbbre adnak. Plusz néhány ezres kiadást jelent a rutinpálya bérleti díj, az egyszer fizetendő (a vizsgák általában rutinpályárol indulnak, akkor is ki kell fizetni a bérleti díjat, ha egyébként nem használták a pályát korábban - de ez nem jelentős összeg).

2016. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincsen ilyen.

A forgalmi vizsgát kell kifizetni aminek a díja 11000 Ft. Ezen felül nem kell utalgatnod semmit sehova...

2016. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen rutinpálya bérleti díjról még nem hallottam soha. Amit fizetni kell, az a 11 ezres vizsgadíj plusz egy óra ára. (Természetesen B kat. esetén)


Amúgy hova kellene utalni, az oktató számlájára? :)

2016. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora összeg? Amúgy nincs ilyen.
2016. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as válaszoló: én is úgy tippeltem hogy az oktató számlájára kell utalni :) nem semmi mik vannak...
2016. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!