Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízelmotornak sok 240-250...

Dízelmotornak sok 240-250 ezer km?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lehetnek már a motorral gondok? Konkrétan a merci A osztály 170 cdi motorjára gondolok.

2016. szept. 1. 08:46
1 2 3
 1/23 Johnny Bravo ***** válasza:
Jajjj!!!W168-as merci!!!A környékről is menekülj!!!
2016. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Miért? Nem ismerem ám a kocsit, de második autónak, a gyerekért óvodába rohangálni jónak gondoltam.

Inkább benzineset?

2016. szept. 1. 09:37
 3/23 A kérdező kommentje:

Konkrétan erre gondoltam:

[link]

2016. szept. 1. 09:39
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül ennyi az ára ezeknek.

Oviba futkozni, meg hasonlókra egy egyszerű kis autó a legjobb, pici benzinzines motorral(télen hamar lesz fűtés, az sem mindegy).

2016. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Johnny Bravo ***** válasza:

"Nem ismerem ám a kocsit, de második autónak, a gyerekért óvodába rohangálni jónak gondoltam.

Inkább benzineset?"


Akkor ha nem ismered hallgass rám/ránk!Mindegy hogy dizel vagy benzin,ebbol az A osztalybol semmilyet nem szabad venni!Röviden tömören a valaha gyártott legszutykabb csillagos,mindem mercik legalja!

Gyerekkel varosba futkarozni meg amugy sem a dizel auto a legcelszerubb!Ennyi penzert vegyel valami kiskobcentis benuines (punto corsa stb)sokkal jobban jarsz veluk!

2016. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ennyire sok gond van velük? A neten olyan jó tesztek vannak róla, hogy nem is gondoltam. A szervízköltsége is sok lehet? Gondolom drágább bele minden . Hát lehet, hogy meg gondolom akkor...

Országúton használnám egyébként legtöbbször, azért néztem dieselt.

Első generációs focusra gondoltam még. Ezen az áron van az is kb. Vagy esetleg Polora.

Most is corsánk van,abból nem akarok mégegyet, de amúgy jó kocsi :)

2016. szept. 1. 10:14
 7/23 Johnny Bravo ***** válasza:

Hat nem rudom te mi meg hol olvastal,hogy ilyen sipka szarról jókat írtak!

Nezd,egyebkent azt veszel amit akarsz mert a te dolgod,de en az A classt csak akkor ajanlanam ha a hobbid az oralis szex!Mert hogy ezzel xopni fogsz az biztos!tipushibaktol hemzsegő,vasoxidfészek az egesz.....

2016. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nehogy vegyél ilyen fostengert.

Traktort kiékelni viszont tökéletes.

Ismerősömnek szintén 1.7-es dizele van csak automatával.

Városban klímával 8 liter de cserébe baromira lomha...

Hangos, pattogó futómű, rendkívül zörgő-nyöszörgő ülések, hangos motorhang,

A legnagyobb hibája 150ezer km-nél történő váltóelektronika meghibásodás, cseréje és beprogramozása 300ezer...

Ezen kívül sok kicsi de idegesítő gond van még vele.

2016. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Polo-t, Golf-ot
2016. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ok, nem kell leharapni a fejem, azért érdeklődök, mert nem ismerem. Nem akarok havi 50-100 ezret a szerelőnél hagyni. Nem ragaszkodok ehhez a dodzsemhez egyáltalán, csak egy ötlet volt. Másrészt melyik ennyi idős kocsival nincs gond? Van olyan egyáltalán? Ha egy pólónak a motorja szarik be, az is gazdasági totálkár. Ilyen öreg autónál ez már olyan, mint az oroszrulett, mindegy mit veszek.
2016. szept. 1. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!