Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50-es robogóm! Az...

Van egy 50-es robogóm! Az ismerőseim mindig mondják, nehogy állatkodjak vele. Mire értik ezt?

Figyelt kérdés
A sebességeket betartom, max olyan helyen, ahol lehet nincs forgalom, ott meghúzom egy kicsit, de ennyi.

2016. szept. 14. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
A tábláknál megállok és inkább többször körülnézek stb. Majd szeretnék egy 125 ös nagymotort. Viszont sok rémhírt hallok, hogy meghaltak a nagymotoron, mert állatkodtak. Mondjuk Pesten is volt egy baleset, elvileg állatkodtak nem álltak meg valami táblánál. Nem értem most ezt.
2016. szept. 14. 19:22
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben egy ismerősöm anyukája, mondta, hogy a fia állatkodot a motorjával. De a városban is, hogy tudnak állatkodni? Egykerekeznek vagy mi?
2016. szept. 14. 19:24
 3/6 $$$$$ ***** válasza:

Akkor halsz meg ha nem figyelsz. Vagy túl gyorsan mész és kiugrik valami/valaki eléd és nincs időd reagálbi. Egyébként meg ha fèlsz a motorozástól akkor nem érzed át a szellemiségét. Én ha elindulok sose jut eszembe hogy bajom . Az érzésért megyek. Pedig már volt hogy estem.... És utána se fèlek mivel tudom hogy vele jár. 3-szor estem. Egyszer kijöttek elém. Ott is hagyott a kocsis pedig stop táblája volt. Ha haver nem lett volna ott magamtól nehezen áltam volna fel. Kb 80-al mentem főuton... Nem lett bajom csak leblokkoltam eséa után...2-szer meg úgyetlenségből estem XD. És 1,5 èv alatt enyi...

Tehát szerintem aki a veszélyt látja a motorozásban meg fèl tőle az hagyja......

2016. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
Biztos az egykerekezésre meg ezekre gondolt . Ami veszélyes . Nem mondom hogy sose szoktunk . Én nem is nagyon tudok de sok haver supermotoral jól nyomja :) .
2016. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem félek a motorozástól szeretek motorozni, viszont, mikor ilyen eseteket mondanak, akkor elgondolkozok, hogy érdemes e elindulnom, Igazából azt is észrevettem, hogy az autósok le sem szarnak, Folyton előznek és leszorítanak. Igazából Március óta van robogóm és nem estem el vele.Lekopogom. Nem is szeretnék.
2016. szept. 14. 19:36
 6/6 $$$$$ ***** válasza:

Én is sok balesetről hallok és ismerek is olyat aki 3 hónapig volt korházban. Mèg is motorozik.

Azt meg el kell fogadni hogy a kocsisok lesz*rnak... Ès pont az a gond hogy megforduk a fejedben az hogy érdemes-e elindulnod. Nekem sose fordul ez meg a fejenbe...

Amikor csak időm engedi motorozok :) .

Ja és csak mondom két fajta motoros létezik aki már esett èa aki esni fog ;) . Nem az a baj ha elesel hanem az ha nem tudsz magadtól felálni.Mi mindig ezt mondjuk :) . Tehát ha akarsz motorozni ne félj tőle. Ha meg nem akkor hagyd .... A te döntésed :) ;) .

2016. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!