Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo Xc60 vagy a legújabb...

Volvo Xc60 vagy a legújabb Audi A6 kombi?

Figyelt kérdés
Esküvőre elsősorban, vagy csak úgy általánosságban melyiket választanátok,ha alátok tennék? Csak az alábbi 2 modellről van szó és nem másról ez esetben,így erre kérnék választ!
2016. szept. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A6
2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Esküvőre?! Ezek az autók temetésre valók, annyira gyászosak. Na jó, talán fehérben, hunyorítva. Ilyen alkalmakra szedánt vagy kabriót szokás elővenni. Ha tisztán protokolláris szemszögből nézzük, a SUV szekérformája meg a kombi családi autó eredete miatt mindkettő alkalmatlan. Egy A6 szedán már esetleg.

Ha általánosságban a hétköznapokban kéne a kettő közül választanom, azthiszem visszanéznék az eddigi életemre, hogy mit rontottam el. Biztos nagyon prémium meg nagyon drága autó mindkettő, de azthiszem én túl életvidám ember vagyok, hogy ilyen unalmas járgányokról értékítéletet mondhassak. A kérdés ezen részét passzolom.

2016. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezen sírtam 😅 nem menyasszonyi kocsi lesz és inkább mennék sedannal,mint kombival, az Audi feljebb van,mint a Volvo,viszont a terepjáró forma bejön.
2016. szept. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!