Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a leg olcsóbb autó...

Melyik a leg olcsóbb autó kategória?

Figyelt kérdés

Trabant fiat ...stb

Nem érdekel milyen és hol van csak megfizethető legyen.

Tehát ne BMW kategóriájú hanem valami olcsó.

A polski tetszik is. De drágák.



2016. szept. 26. 04:42
1 2
 11/19 veterán vas ***** válasza:

Annyira logikus!

A legolcsóbbról álmodozol, és a 950ezrest nézegeted..... :)


Na túrjál még a zsebedben, hátha összekaparsz egy trolijegyre valót.

2016. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pár éve melóhelyet váltottam, napi 2*7 km-re kellett kijárni, de csak 1 kocsi volt(az meg kellett az Asszonynak napi 2*20-ra, meg gyerekek, stb).

Nyár volt, vettem egy mopedet, azzal ment is a dolog, de jött az ősz.... Apámék is oltogattak, vegyek egy olcsó autót, de mondtam, 100-150 között csak romhalmazok vannak. Aztán mikor nekiláttam keresgélni, meglepődtem..

Végül egy Renault 5-re esett a választás.2. tulaj, nagyon megkímélt, sehol rozsda, 2 láda pótalkatrész, 8 komplett kerék,friss vizsga, 130.000 FT-ért.

2 évig használtuk, semmi baja nem volt. Sokkal autósabb volt egy akkori keleti autónál. Már ott tartottam, hogy megtartjuk amíg megy, erre telibe vágták hátulról. Egy régi Swift ment bele, annak az eleje TK lett, a mienknek meg a csomagtér ajtót kellett cserélni, lökhárítót, meg lámpát.

Egy hasonló állapotú kis 5-öst nyugodt szívvel tudok ajánlani!

2016. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 BiTOPro97 ***** válasza:
Moped autók, de ott jogi zűr-zavar van, meg a Swift.
2016. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

[link]

Csak hogy nehogy azt mondjátok hazudom.

Jogosítványom nincs csak a telken akarok vele menni. 50000 ft-os keretem van rá és imádok szétszerelni autókat. Alkatrészenként eladom több jön vissza.

Még azóta sem találtam.

2016. szept. 27. 10:19
 15/19 anonim ***** válasza:

Szóval a többit nem láttad:

[link]


Elárulom, amit linkeltél azért kerül annyiba, mert 32 éves, 50ezer km-t futott, gyári megkímélt állapotú. Te nem ilyet keresel (ezzel az erővel egy fullos BMW-t is linkelhettél volna.


Amúgy talán ár szerint kellene keresned, még nem jutott eszedbe???????

[link]

2016. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kerdező te tenyleg ennyire hülye vagy,vagy segít valaki?50ezred van kocsira,amit amugy a "telken" akarsz szetcseszni,meg szertszerelni....de az egymillasakat nezegeted........amugy meg nincs neked 50forintod sem,nem hogy 50ezred......
2016. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nana, kedves 4-es! A busz se annyira olcsó ám! Ráadásul parkolni se könnyű vele...

Viccet félretéve: A használt autók egy bizonyos kor után közel azonos árban vannak. Csak az egyikre egy összegben fizetsz többet, a másikra meg részletekben a szervizben.

2016. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 veterán vas ***** válasza:

Összegezzük!

Nincs jogosítványod, és egy 32 éves -forgalomból kivont- kispolákot akarsz vásárolni 950ezerért, hogy összetörd és szétszedd. Ahogy írod, erre van 50 ezred.


Mielőtt belefogsz ebbe a nagy volumenű üzleti vállalkozásba, előtte keress föl egy orvost. :D

2016. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 BiTOPro97 ***** válasza:
Skoda 120l ami már nem megy át a vizsgán. - láttam nem egyet ingyen elvihető, felirattal. Meg van még több ilyen, sokféle típusból.
2016. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!