Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a vezetés közbeni feszültséget?

Figyelt kérdés

Túlságosan merev, és feszült vagyok a kormány mögött. Hiába tudom hogy mikor mit kellene tenni, de még is elhibázom. Az oktatóm azt javasolta hogy legyek kicsit bátrabb, az önbizalmas is legyen nagyobb, de mondani könnyebb. :/

Már kezdem azt hinni hogy soha nem fog menni a dolog.


2016. okt. 13. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
egy feles ? (van akinél tényleg működött) viccen kívül: ahogy rutinosabb leszel, ez megoldódik. Görcsös vagy, mert félsz, hogy nem fog menni. Úgy menj oda, hogy meg tudod csinálni, hiszen mindenki más képes rá. Akkor te is az leszel.
2016. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az oktatód mellett nem kell feszültnek lenni, aggódni. Ő azért (is) van ott, hogy a hibáidat javítsa/hárítsa, nem fogtok balesetezni.

Az életben pedig, ha rendszeresen fogsz vezetni, hamar oldódik majd a para.

2016. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
veress végig parkettán egy komoly szerpentint, utána simán menni fog a hétköznapi forgalomban... :)
2016. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg oktató van melletted addig ne félj, ő érted van! :)

Az elején mindenki fél valamennyire, de majd szépen kialakul ez. Rutinnal jön majd ez is.

2016. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is úgy izgultam mint az állat,ma pedig már a térdemmel kormányzok telefonálok és eszek egyszerre 100-as tempónál
2016. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgultam mikor vizsgáztam és olyankor könnyebben hibázok.Ma már a pályán megyek 160-180-al. Közben olvasom a napilapot és kortyolgatom a reggeli teámat a csészéből
2016. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 #6

Hova lehet ezt még fokozni?

Feldobtátok a napomat. :D

2016. okt. 14. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
hát mondjuk hogy 150el mész a városban és a hátsó ülésen fekszel :D
2016. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az már nagyon pró kategória. A következő alkalomnál biztos eszembe fog jutni. :D
2016. okt. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!