Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50cc-s motort válaszok?

Milyen 50cc-s motort válaszok?

Figyelt kérdés
max 120 e Ft!

2016. nov. 20. 14:58
 1/6 anonim válasza:
aprilia sr50 karrbis ne ditech-est szerintem bármelyik évjárat jó ha találsz ennyiért valami tipp topp állapotút
2016. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Robogót nem nagyon szeretnék!

Inkább enduro, simson vagy valami ilyesmi, ja és ne versenymotort

2016. nov. 20. 18:44
 3/6 anonim válasza:
120 ért elég szép simsont kapsz akkor maradj annál
2016. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az 50es enduroknak a 120 az nagyon az alja. Inkább 150től kezdődnek a használható példányok.
2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Endurot jót ennyiért nehéz.

Max ha szerencséd van akkor egy nagyon régi yamaha dt 50. Nekem volt egy 1980-as dt-m, imádtam. S nem volt semmi komolyabb baja. A gond inkább az, hogy nehéz találni jó állapotút, hiszen idős motorok már ezek.

Simson-t én nem ajánlanám, nekem volt 2, de mindegyikkel csak szívtam. Persze ha van türelmed hozzá, meg hobbid a barkácsolás/szerelgetés, akkor tökéletes társ..

2016. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak öreg Derbik,Riejuk,ezekbe AM6 os blokk van ezekről a blokkokról annyit elég tudni hogy a leg elterjedtebb 50ccm-es motorok körében. Van hozzá alkatrész, 6 sebességes, vízhűtéses. Nekem az első motorom egy simson volt azt azért ajánlom mert egyszerű mint a faék. Könnyen szerelhető egy csavarhúzóval szétszeded az egészet. Megtanulsz szerelni de 120e ft ért elég patikát kapsz belőle amihez hozzá se kell nyúlnod ha vigyázol rá. És még egy fontos érv a simson mellett hogy Magyarországon a simó hoz kapod a legtöbb alkatrészt, nagy az érdeklődési köre is, ill. előszeretettel tuningolják :D.
2016. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!