Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan sportkocsikat,...

Tudtok olyan sportkocsikat, amelyekhez viszonylag olcsón hozzá lehet jutni? Pl. : Opel Calibra

Figyelt kérdés
Tehát olyat, amit a diploma után úgy 2 éven belül megtudnék venni.

2016. dec. 11. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az Opelt hoztad fel, akkor nézegesd meg a G Astra Coupekat. Ha teljesítmény számít, akkor 2.0 Turbo ebből a szériából.
2016. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért valami keret nem ártana. Nem mindegy, hogy 200ezred lesz rá, vagy 3 milliód.
2016. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit szerény vagy. Diplomás fizetéssel (persze ha nem bölcsész vagy) simán össze tudsz spórolni két év alatt akár egy 3-as bömös kupéra is. Persze nem tudom, hogy fizetsz albérletet és milyen egyéb kiadásaid vannak, de egy nettó 250-350-es mérnök fizuból elég szépen lehet tervezgetni.
2016. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok bölcsész. :) Mérnök vagyok, vagyis nem sokára az leszek. Most diplomázom.
2016. dec. 11. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne égesd magad egy Calibra-val és ezt minden zokszó nélkül mondom. A helyedben én vennék egy viszonylag olcsóbb (1-1.5 milka), alacsony fenntartású mindennapi autót (valamilyen stílusosabb hatchback) és a használata mellett 4-5 év alatt összespórolnék egy komolyabb gépre (4-es bömös vagy Audi S5). Ezalatt a fizud is vszeg emelkedik, szóval max 5 év után egy nagyon komoly gépre is beruházhatsz, csak ehhez az időt tekintve kompromisszum szükséges. Hangsúlyozom ez csak az én véleményem.
2016. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj a Calibra-val? Mérnöki szempontból egy mestermű, már ami a formatervét illeti. :)


De egyébként csak egy példa volt.

2016. dec. 11. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet erősen fogalmaztam nincs baj vele, de én mérnökként (én is annak tanulok) feljebb tenném a mércét. Tény hogy már nem mai darab és a laikus szemek csak azt látják, hogy egy régi agyonhasznált Opel nem pedig azt, hogy milyen élményautó. Szóval én inkább egy ideig járnék egy 5-ös golf-al vagy valami hasonlóval és évek múltán vennék egy komoly gépet.
2016. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ez a legésszerűbb megoldás. Az új Ford Fiesta tetszik nekem ilyen szempontból.
2016. dec. 11. 17:38
 9/9 anonim válasza:
Subaru wrz nissan syline
2016. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!