Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen amerikai autót ajánlaná...

Milyen amerikai autót ajánlanátok napi használatra?

Figyelt kérdés
Eljött az a pillanat, hogy az amerika mániám kap egy amerikai autót az államokból. Kizárólag v8, de semmiképp sem "izomautó". A bajom az, hogy a Buick, a Mercury, a Lincoln, a Cadillac stb...mindegyiknek van egy nagymotoros hétköznapi kocka típusa. De amíg itthon tudom, hogy francia szart sosem vennék, az amerikai márkákat nem ismerem. Gondolom a Caddyk azért hozzák az elvárt szintet, nem is túl drágák, de kíváncsi lennék a többire is. Esetleg van aki tudna segíteni?

#V8 #amkerikai autó
2016. dec. 24. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az amerikaiak Toyotát és Hondát vesznek. Tudom hogy nem tipikus amerikai de vannak amerikai modellek
2016. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BiTOPro97 ***** válasza:
Fiat Chrysler Automobiles gyártmány, vagy van pár honosítva és forgalmazva EU-ban, pl.: Escalade (EU). Összes többihez szinte komplett autó kell, alkatrész parknak még mindig, még légipostával is, és akkor még a szerelőről nem is beszéltünk.
2016. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan amerikai kell. Amik nagyjából bejöttek Európába, a Chevrolet, Chrysler az pont nem érdekel. Buick, Lincoln, Mercury, Dodge, Pontiac, Oldmobile, Cadillac. Ezek a márkák, aamik érdeklnek. Az alaktrészt és a szerelőt megoldom.
2016. dec. 25. 19:50
 4/14 BiTOPro97 ***** válasza:
Napi, és napi európai használatra akkor Dodge Charger, van több is de azok nyomin néznek ki. Mintha félig japán, félig amerikai autók lennének. Szóval a rendőrség által is kedvelt modellek.
2016. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BiTOPro97 ***** válasza:
Ha tudsz németül: A német online elérhető szaksajtó része is sokat foglakozik a témával. - jó mivel nem?
2016. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BiTOPro97 ***** válasza:
Oldsmobile tényleg inkább ha nem is egybe írva minden darabja old mobile (öreg járgány), mert 12 éve beszüntették a gyártást ez alatt a brand-del, és amúgy utolsó évekig, nem is rendelkezett önálló típussal, és hosszú sok évtizeden át, csak a jobban felszerelt konszern autó volt, egy más márka jelzéssel. De persze oly jellemzően az ilyenekre csak a külsején, és utastérben, mert a alkatrészeken a GM gyártó volt feltüntetve.
2016. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BiTOPro97 ***** válasza:
Fordnak van most még egy nagy limuzinja, ami jó szívvel ajánlható Mondeo ottani leváltására jött ki. A Fordnak a méltán legendás Taurus márka nevének újjá élesztésével. Persze a japán USA modellek ennek az eladási számainak is oda tett, mint minden nem szövetségi, vagy egyes állami beszerzések alá vont típusnak.
2016. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Kamu. Senki nem vesz MO-on V8-ast napi használatra, ha az USA-ban élsz olvass ottani fórumokon, ők biztosan jobban értenek hozzá , mint a magyarok.
2016. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BiTOPro97 ***** válasza:

Budapesten azért szép számmal lehet látni hemi és más V8-as USA-ból/Amerikából behozott ilyen autókat.


Sor hat mániám ellenére, igaz német autóból nekem három V8-as van most. Bőven elég nagy a két sedán.


De nekem nagybátyám például kacérkodik komolyan egy Cadilec Escalade (EU) autóval, a sok japán motoros Opel után, és persze vonóhoroggal a utánfutó motortrailerhez. ;)


Bár a Toyota Land Cruiser V8-as utolsó évjáratosához képest főleg f*stalicska az az autó. De ahogy ismerem nagybátyám és Apple fanatizmusát amihez erősen köthető az említett amerikai modell, előbb-utóbb kimegy német nyelvterületre, és hoz egy újat mégis az említett autóból. Úgy 5-6. autónak.

2016. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BiTOPro97 ***** válasza:

Off: a hőszivattyúhoz, ami nekem lakásnál is bevált, azt kazán váltásnál, vagyis helyet meg én beszéltem arra rá.

Erről meg nem fogom tudni lebeszélni.


On: Hogy mi használható EU-ban is bár amerikai, arról inkább német szaksajtot érdemes megnézni.

2016. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!