Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saját autó építése?!?! | v

Saját autó építése?!?! | v

Figyelt kérdés

na egy autó építésének az árának vagyok kíváncsi

-motor

-üvegszál

-váz

-festés

-stb.


2017. jan. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha vásárolsz egy ún. kit car-t, annak az építési engedélye 175 ezer Ft. Ez még a valamennyire járható út, teljesen saját építési autót szinte lehetetlen forgalomba helyeztetni Magyarországon.


[link]

2017. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Még valami: a kasztnira, motorra, vázra keress rá az Ebay-en, a fényezésről pedig egy autófényezőt kérdezz meg, ugyanis az alapanyagok és a fényezés ára is elég tág határok között mozog. Egy fényezés lehet 200 ezer, egymillió is.
2017. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pont eszt olvastam de én saját vázzal saját formával kérdezem
2017. jan. 8. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy köszi
2017. jan. 8. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam szinte esélytelen. Meg kell terveztetned a gépet akkreditált tervezővel. Minden felhasznált alapanyagnak rendelkezni kell megfelelő minősítésekkel. A kész terveket engedélyeztetni kell, ami félmilliós tétel. Aztán meg kell ÉPÍTTETNI hozzáértővel, mert nem rakhatod össze a kert végében a nagyfater Ganz művekben fusiban tekert ívhegesztőjével. A kész autót le kell vizsgáztatni és egyedi forgalombahelyezést kell kérni, ami megint egy halom pénz.
2017. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZ
2017. jan. 8. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
aha
2017. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!