Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik simson tuning szett...

Melyik simson tuning szett ajánlott?

Figyelt kérdés

Felszeretném tuningolni a simsonomat, ezért ezt a szettet néztem ki hozzá:

[link]


Valaki próbálta már? Vagy van tapasztalata vele? Esetleg érdemesebb külön megvenni hozzá a BB 130ccm-et?

Valaki tud esetleg olyan embert aki vállal blokkfelek marását?

A 130ccm-es BB-hez milyen főtengely ajánlott? Az alap csapágyak jók hozzá? Vagy a csapágyfészket is marni kell és nagyobb csapágyakat bele tenni? C3-ról C4-re váltani esetleg? Érdemes ehhez már az 5 sebességet berakni vagy elég hozzá a 4? A kuplungról valaki tud valami infot? Gondolom ehhez már spéci kuplung kell nem elég a gyári.


ÉS végezetül:

-nem, nem akarok másik, nagyobb motort ami olcsóbb, jobb, hatékonyabb, van külön crossra, városba, túrázásra

-igen tudom pénztemető, de külföldön csak aprópénz

-igen tudom nem éri meg, de nézegetni jó lesz



2017. jan. 9. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég hozzá,ha hosszú 4.-et raksz bele,minimum 16 -os lánckerékel.

Enyém 70-es,"kukucska" csinálta a blokk marást.

Jönnek majd az okosok,de egy patent simson febecsülhetetlen értékű a mai sok szarhoz képest..

2017. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erről van szó, pont így látom énis, ezért szeretném megtartani azt a határt amíg érdemes tuningolni és ahol már szétszáll a blokk.
2017. jan. 10. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 70-es volt, bejáratás után 200km-t tudott megtenni.

A gyári kuplung nem bírta de a hajtáslánc többi elemén is látszott, hogy bizony túl sok ez az erő. kb.7-8 LE lehetett.

A lánc minden egyes menet után állításra szorult.

2017. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát az a tapasztalat, hogy a gyári teljesítmény az ahol még nem szál szét a blokk de talán inkább még alatta.

Gondolok itt a berugó ricnire és henger hollander anyájára.

Ami szintén nem bírta a 70-es konfigurációt.

2017. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!