Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi en autot vegyek? 250ezer...

Báder zsolt kérdése:

Mi en autot vegyek? 250ezer FT-ig! Bármit meghallgatok! és véleményit is kérek Lehetöleg keveset fogyaszon!

Figyelt kérdés

#6-8l fogyasztásig
2017. jan. 12. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

250-ert autot nem kapsz, csak annak latszo targyat. Szetrohadt karosszeriaju, 20+ eves romhalmazt, szethajtott motorral, kirohadt ulesekkel, ami vagy atmegy a muszakin, vagy sem (inkabb sem).


Probalj meg azon elgondolkozni, hogy az uj auto aranak 8-10%-ert mit kapsz? Megbizhato, keveset fogyaszto, jo autot? Miert adna el valaki ilyen olcson, ha jo lenne?

2017. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 longlife ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe,hogy télen megnő a fogyasztás,a városi dugó,lépésben haladás is a sok váltás mind mind közre játszik.A levegő szűrőcsere elhanyagolása is befolyásoló lehet.Az is igaz hogy igénytelen,de ha hanyagolod az oil cserét,30-35000 km-nél ajánlott 10-15 ezret oilra,szűrőre költeni.Vagy magad csinálod picivel olcsóbban jössz ki.Téli gumi?hoppá??vagy majd nyáron a nyári gumi??De tudod mit? Gyűjtsél még hozzá egy kis pénzt, és gázosba gondolkodj.Na annak valóban alacsony a fogyasztása.
2017. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlanám Volkswagen Polo III alacsony a fenn tartása, ès megbízható, ès nem eszik sokat , vezetèsi stilustol függően persze kb 6-8L /100km

250 környèkèn találhatsz egy párat de vásárláskor legyen veled aki tapasztalt ès èrt az autókhoz nagyából, ha megvetted utánna nèzesd meg egy hozzáèrtő szerelővel

Csodát ne várj 20-èvnèl öregebb autóktól de van rá esèly hogy egy megbízható gèpet kifogj ha ügyes vagy

2017. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
250 ezerért friss műszakis autót vegyél! Szinte minden más szempont lényegtelen, ha használni is akarod egy darabig.
2017. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
VW golf II. 1.6 szívó diesel. 250-éer rozsdamenteset is találhatsz, és 5-6 liter a plafon. Én 940.000 km-t mentem egy ilyennel és nagyon elégedett voltam vele. Persze ez 10 éve volt, már nekem sem golfom van, de ha bajban lennék anyagilag...
2017. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!