Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak golf V?

Első autónak golf V?

Figyelt kérdés
Szeretnék első autónak valami mutatósabbat 1-1,5 millió forint körül, de BMW-ben és hasonlókban nem gondolkozom, Mit gondoltok az ötös golfról? Más tippeket is elfogadok
2017. jan. 12. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És más nem számít, csak hogy golf legyen?

Pl. hány éves? benzines vagy dízel? mire használnád?

2017. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Barmi mas ebben az arkategoriaban. Rovidebb tavokra, benzinest szeretnek
2017. jan. 12. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:

2: Akkor én nem ragaszkodnék a golfhoz, mert az indokolatlanul drágább a többi kis autóhoz képest.

Szerintem használtautón néz körül, hogy mi jön ki a pénzedből. Be tudsz állítani minden feltételt.

Én Opel Corsát, Astrát ajánlanám. Vagy Honda Civic.

2017. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az Astránál, Corsánál azért nem indokolatlanul drágább a Golf. Civicet megfontolnám én is, az viszont talán még a Golfnál is drágább.

Ha jól tudom, a Golf V 1.6 benzinmotorja nem rossz. Havernak 2-es Octaviaban van van, és 8 alatt fogyaszt neki, gondja még semmi nem volt vele. A múltkor valaki 560ezer km-rel árult egyet, és annak sem volt semmi baja. Egyébként megfontolnám az Octaviát is, praktikusabb, és bár szubjektív, de nekem formára is jobban tetszik.

2017. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elso autonak szerintem egyaltalan nem rossz valasztas, de hogy miert pont a Golf 5 szamodra a mutatosabb auto azt nem ertem. Kategorian belul maradva a Seat Leon, a Mazda 3, Audi A3, de meg egy 307-es is szebb ha csak a kulsot nezzuk.
2017. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Corsa hogy jön ide? :))

A Golf nagyon jó választás. Ha alternatíva kell, akkor Astra vagy Focus. De a Golf minőségben picit feljebb van.

2017. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy mitől mutatós a G. V azt nem tudom, de egyébként jó autó. Városban az 1.6-os 8v az elkéri majd az átlag 10 litert, a 1.4-es pedig menni se nagyon akar majd, ha szívóban gondolkodsz.

Honda Civic vagy Toyota Corolla nem jöhet szóba a japán vonalon?

2017. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem remek választás lenne az V-ös Golf. Az összes Golf közül a legjobb formájú, még ma is abszolút modern vonalú. Hogyha főleg városban meg rövidebb távon használnád, én leginkább az 1.4-es, 75 lovas (benzines) motorral ajánlanám, tudom sokan írják, hogy ezzel nagyon lomha, sokat eszik stb., de hidd el, nem olyan vészes a helyzet. Normális, "polgári" autózáshoz bőven elég, a III-as Golfot is gyártották 60 lovas motorral és azzal is

a mai napig sokan közlekednek, sőt a totalcar autós népítéleten vki még azt is írta, hogy fürge (!) a 60 lovas motorral, akkor 75 ló hogyne lenne elég? Ha nem nyomod neki annyira, 8 liternél városban nem fog többet enni, az 1.6-os tényleg "iszákos". Ráadásul a Golf-al meg is lehet jelenni, akár a színház elé beparkolva a legújabb

Merci, BMW mellé is, nem ad okot a szégyenkezésre, sőt.

A hasznaltauto.hu sok eladó példány van belőlük, lehetőleg

5 ajtóst válassz, kevés km-rrel, a Volkswageneknél a 180 000 km még nem számít sok futásúnak, de meg kellene próbálni egy max, 150 000-eset kifogni, 2004-ben mutatták be az V-öst, tehát kb. 1 milláért már kapsz is egy említett évjáratú, keveset futott gépjárművet. S az sokáig

hű társ marad, tartós db, biztonságos, kényelmes, én ezt vennék, egy szó mint száz! Remélem tuttam segíteni, üdv.

2017. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1milláért még roncsot kapsz golf5-ből
2017. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

T. kérdező, most a haho-n (www.hasznaltauto.hu) van egy

kiváló állapotú V-ös Golf, 178 ezret futott, 1.4-es, jól

felszerelt, Gárdonyi az autó, nem tudom, hogy pesti vagy-e,

mennyire érdemes lemenni érte...

2017. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!