Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legszebb autó amihez...

Melyik a legszebb autó amihez hozzá tudok jutni 6-700 ezerért használtan?

Figyelt kérdés

Plusz valamennyire azért menjen is. Ne haragudjatok a béna kérdésért, de laikus vagyok a témában.

Köszi


2017. jan. 15. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Dupla 1000-es motoros swift valo neked vagy a nissan skyle!
2017. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért a külső legyen másodlagos. Legyen üzembiztos és ne legyen szétrohadva. Kb. ennyit lehet elvárni ezért a pénzért, de már ilyet is nehéz lesz találni. A tulajok nagy része nem ért az autóhoz, és le is szarja. Nem az autó van érte szöveggel leéli, aztán piaci áron szeretné eladni a leélt, szutykos, szakadt, lógó belű ócskavasát. Ez megy itthon. A másik meg a nepper, aki behozza a félmilliót futott osztrák autót, leködöli a rozsdát, megtekeri az órát, és szintén piaci áron árulja a lógó belű, leélt ócskavasát.

Nagyon nehéz jó használt autót találni, ezért ennyi pénzért még konkrét típust sem választanék ki. Kinéznék 3-4 féle megbízható típust, és addig mennék, amíg egy vállalhatót találok akármelyikből.

2017. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nissan Skyle?
2017. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13: Az tényleg atom jó verda.

Amellett még tudom javasolni a

Mitsubishi Eclis-t és a Hyundai Tundra-t.

2017. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kössz
2017. jan. 16. 12:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit értessz egyáltalán szép alatt? A szépség egy szubjektív dolog, neked lehet teljesen más a szép, mint mondjuk nekem.
2017. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!