Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy vettem észre, hogy itt a...

Úgy vettem észre, hogy itt a Gyíkon sok embernek drága, erős autója van, sokat költötök autókra. Mivel foglalkoztok, miből van rá pénzetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja, és közben éhen haltál 9-10
2017. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem egészen...

Orvos-ügyvéd gyerekként azért segítenek szüleim ebben abban....

2017. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Külföldön dolgoztam 12 évet, jó pénzért. Itthon nem dolgozok, vannak ingatlanjaim, azok kiadásából élek.

2007-es A6 kombi 2,7D szép kivül belül.

Eredeti szakmám autószerelő így nem kerül sokba a fenntartása, sőt hobbim a szerelés, nem bánom ha kell, van garázsom az udvaron, akna, szerszámok.

Ja amúgy tele tankolok:)

2017. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Nekem egy 10 éves Audim van, szóval nem nagy értékű,viszont a céges autóm egy 1 éves Volvo V60 ami azért elég jó! :)


Ezt csakis úgy tudtam elérni,hogy sokat tanultam és Mérnök Informatikus végzettséggel és német nyelvvizsgával kijöttem még első évben Norvégiába! :) Itt azért könnyebb birtokolni dolgokat! Viszont időközben meghazasodtam és a feleségem nem szereti az itteni időjárást, így költözés lesz az öreg Svájcba még ebben az évben! Örülök is meg nem is! De befejezem,mert már így is elkalandoztam...

2017. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Szomszédnak Nissan Skyle lett lecserélet a dupla swift motoros swiftjét. Neki jól megy, vállalkozó.
2017. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös,a szomszédod nem a Hyundai Tundra-t cserélte le a skyle-ra?Meg ugy tudom azota vett egy Ducatk Dumbo-t is!
2017. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az enyém se nem drága, se nem erős. Egy 11 éves dízel H Astrám van, 101 lóerővel. Bár idén tervben van, hoyg lecserélem egy új K Astrára.

Vegyész vagyok egy állami cégnél, bértábla szerinti fizetéssel.

2017. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Beviz Elek ***** válasza:

Szintúgy, az enyém nem is drága és nem is erős. Szeretek szerelni, szeretem ha jól néz ki, így sok* pénzt rálocsoltam de legnagyobb részben csak anyagköltség.


*nem milliókat, de ahhoz képest sokat hogy 20 éves ócskavas


Sima sz r munkás vagyok, de nagyon hosszú munkaidővel. Magyarországon kb 500ezret kerestem havonta, abból pancsoltam a kocsira.

2017. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tucatoktáviám van 105 lóerővel, német multinál itthon villamosmérnökként. Mindig teletankolok 50+ liter prémiumot.
2017. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
vw first 9n-em van. Első autó, használtan vettem, nem erős, kicsi is, de szeretem, mert örvendetesen keveset fogyaszt. Cserébe mindig teletankolom. Nem vagyok milliomos, vannak földjeim és az éves bérleti díjból vettem.
2017. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!