Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Swift futóművé...

Mi baja lehet a Swift futóművének?

Figyelt kérdés

Ma mentem a sztrádán a 94-es 1.3-as Swift sedannal és 80 km/h felett imbolygott, majdnem fel is borult a bódé. Szél nem volt.


Nézegettem a futó műveket, de semmit se láttam.


Mi lehet a baj? Újra kell állítani őket?



2017. jan. 21. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: A csomagtérben egy 150 kg-os leszúrt disznó volt, de ez nem hiszem, hogy befolyásolna bármit is...
2017. jan. 21. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb eséllyel a lengéscsillapító, rugó és futóműszillent adta meg magát. Futómű beállítás,ha rossz akkor kóvályog az autó.
2017. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lengéscsillapító lehet szar. de igen, a 150 kilós malac is közrejátszott, hisz igencsak eltolja hátrafelé a kocsi súlypontját ;)
2017. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól nem kellett volna imbolyogjon, én mentem már túlpakolt kisautóval, és pont hogy egyenes úton egészen stabilan tartotta az autót, viszont ahogy volt egy minimális kanyar, rögtön le akart esni az útról, illetve a fék is alig állított meg :D

U.i. Szép disznó, 150 kg az már elég jó :)

2017. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a 150 kg a szép. Az inkább átlagos.

Egy Swift sedan hátuljába berakni! Na az a szép!!! :D

2017. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, vágtunk mi már 240 kilósat is, de azért a 150 sem gyenge, mert sokan levágják 100 kilósan :D

Mi is raktunk be 130 kilósat a Thaliába (!!), de úgy, hogy négybe volt vágva.

2017. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!