Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van ennek a szmóken...

Mi értelme van ennek a szmókendsárm kultusznak?

Figyelt kérdés

Odáig van a sok nemmondomki, hogy a szívóbenzines autókat lenyomja a tédéíjével, de az 1.8-2.0 turbóknak a közelébe se mernek menni. Ez még nem a legnagyobb probléma. Azt nem tudom, hogy miért kell kormolni, nem eléggé szennyezett a világ, ugye? Kell még az a rákkeltő sz*r a kipufogójukból.

Nincs bajom a dízel autókkal, csak ezzel a kategóriával. Értem én, hogy jobban megy úgy, de akkor miért nem vesznek egy komolyabb benzines autót? A fogyasztást biztos felhozzátok érvnek, de én inkább tankolok a 12 litert fogyasztó benzinesbe, mint a kormoló dízelbe. Egy R32 Golf se fogyaszt 8 liternél többet viszonylag normális használat mellett, de annak legalább van tekintélye, és gyönyörű hangja.

Amit még utálok, hogy márkatárs vagyok, és nekik hála, az ország 75%-a megutálta a VW csoport autóit, a maradéknak meg az van.


Tudom, nem kicsit provokatív a kérdés, próbáljunk meg nem veszekedni. Szóval, ki mit gondol erről a jelenségről?


2017. márc. 20. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi, de remek sablon provokatív kérdést sikerült feltenned.
2017. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Talán jön valaki, akinek van hasonló autója, és elmagyarázza. Ha ezt a facebook oldalukon kérdeztem volna meg, akkor megkerestek volna, és nyilvánosan felakasztottak volna. Tudom, hogy provokatív, de ezt nem lehet megkérdezni nem provokatív módon.
2017. márc. 20. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Na ja...csak azt nem tudom minek kell ezredjére is megkérdezni.....

Az R32-es 8literes fogyasztása meg viccnek is rossz volt,vagy lehagytad az 1-est az elejerol.......

2017. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én pont lexarom hogy ki milyen autóval játsza az eszét. Nekem arra kell hogy Aból Bbe elguruljak. Ezt is majd kinövi a sok jaszkari gyökér.
2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Közeli ismerősömnek van R32-je, 110-es tempónál 8 litert eszik neki, ha nem bír magával, akkor sem eszik 14-nél többet.


#4

Én is, de te szaglászod mögötte a kormot, nem ő...

2017. márc. 20. 11:08
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Aha...a haverodat véletlenül nem háry jánosnak hívják?
2017. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Téged meg nem Hitet Lenkének?

[link]

Tessék, a rendszámot eltüntettem, a kép pedig most szombaton készült reggel 8kor.

2017. márc. 20. 11:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy R32-esrol kivulrol egy parkoloban keszult kep mit bizonyit?A 8literes fogyasztast?
2017. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt a tulajdonos bizonyítja. A kép meg azért készült egy parkolóban, mert gyülekeztünk a zánkai találkozóra való induláshoz. Mellette áll még 5 autó. Ha nem így lenne, akkor nem futkostam volna DSLR géppel, hogy egy parkolóban autókat fényképezgessek. :)
2017. márc. 20. 11:44
 10/15 A kérdező kommentje:
De nézegettem régebbi kérdéseket, ahol tök jól megválaszolják a dolgokat, keressetek rájuk. Ezt itt le is zárnám akkor, persze ha valaki kötekedni szeretne, nyugodtan.
2017. márc. 20. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!