Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 87,8 km-es túrára fogunk...

Egy 87,8 km-es túrára fogunk menni hamarosan Simsonokkal többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval egy egész jó kört fogunk menni de mivel az enyém nem "fullgyári" olyan 78-80 km-nél el fog fogyni a benzinem , tele tankkal viszem de nem lesz elég sajna,ti hogy oldanátok meg a benzint?

Gondoltam rá hogy 2.00 l-es PET palackban viszek magammal de attól félek hogy a benzin fel fogja oldani a táskámban , COLA-s üveg teát nem egy vékonyabb fajta de attól tartok kimarja a benzin, szerintetek lehet benne szállítani ?

Olyan 4-5 órára tervezünk!

Másrészt ezeket viszem magammal:Pót gyertya, eső kabát,kaja-pia,szerszámkészlet,kerékkulcs ha netán defekt lenne,pumpa,defekt javító készlet , ezeket írtam össze, kellhet még valami?



2017. okt. 21. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyél már nyomi, ekkora túrára gyalog szoktam menni...
2017. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem fogja olyan gyorsan kimarni. De ha annyira zavar akkor vigyél magaddal csak olajat, aztán menet közben biztos lesz egy benzinkút, ott megálltok, tankolsz és a tankban hozzákevered az olajat.
2017. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A három túlélő cuccot pont kihagytad. A szigszalag, a kábelkötöző és a wd40. Ezeket mindenképpen vidd magaddal. A benzint bírja a Pet palack, de miért nem inkább benzineskannában viszed, lehet kapni gombokért 5L- es benzines kannát, az tutira bírni fogja és többször is használhatod.
2017. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Kb úgy beszélsz az egészről mintha 8ezer km-ert akarnál menni. xD
2017. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább állítsd kisebbre a fogyasztást, mert ennyi km simán el lehet menni egy tankkal, oda-vissza. Simson tank kb 7-8l, én 50-es robogóm 4l-es és 150km-re elég a nafta, 2T.
2017. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi tesó a pet palackot a sósav sem kezdi ki,tapasztalatból hallottam.

Neßasszál már ki velem többet eszik mint 10 liter?

Mese habbal.

2017. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért eszik többet mert 70ccm 100 as fofuvoka ,Schuber a legalsón,erősített főtengely, 4 felomlo és egy vrezo ami 9500 ra van állítva , na ezért ehet többet szerintem bár lehet vissza állítom a karbit kisebb fuvokaval

2017. okt. 22. 10:01
 8/13 kgpassat ***** válasza:

Mennyit eszik az a motor?

70/4-nek kb akkor kéne annyit zabálni, ha állandóan koppon jársz vele. Vagy még akkor se.

100-as fuvi miért van benne? Be kell karburálni rendesen.

Schuber? :D

Erősített tengő mivel erősebb, mint a gyári?

2017. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A német mérnökök szerint jobban terhelhető, hát 110-et mértünk végsebességre, én pedig igencsak sietni szoktam és 80 as tempónál azért esznek rendesen.

De nem szeretnék ennyire eltérni a kérdéstől.

2017. okt. 23. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek hintáztatod itt a népet 10 litert 1.3-as harley kajál retekgázon .

A te kis fűkaszád 5 nél többet nem ehet.

2017. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!