Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályán haladva 130km/h...

Autópályán haladva 130km/h tempó tartása mellett miközben egy 10-20 kamionból álló konvojt előzök, hátulról 5 centire tapad a 200km/h feletti sebességet követelőző. Mi ilyenkor a helyes magatartás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 19:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ja bocsanatot kerek,a porsches legalabb normalisan latja a dolgokat.
2011. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
96%

Tekintettel arra, hogy akik ilyen módon az emberbe tapadnak hátulról, nem érdemes szívózni, mert agresszívak, Isteni képességekkel ruházzák fel magukat.

Én általában ilyenkor elkezdem nyomni neki, hogy minél elöbb takarodjon a ****ba. Nem szokásom és kedvem sincs büntetösdit játszani, mert sokat van Velem egy 16 hónapos törpe és ö az elsö, utána jön a magam testi épsége, mások testi épsége és az autó.


Egyszer ezek elenére, (tehát gáz és elengedem)egy passatos nagyfiú a cicababával jobb egyben, csak maradt a seggemben, csak mellém jött, csak rám rántotta a kormányt, aminek következtében majdnem karambol lett. A két tükör összeért!!!

Lehúzott ablaknál, azt ordította, hogy "a k*rva anyád, mit képzelsz Te magadról, hogy bejössz ezzel a fossal".

(A fosról tudni kell, hogy nem mai darab, de gyári 74ezer kilométeres 124-es 320-as kombi, nem sok van......elnézem, biztos hozzáértö volt.)

Elszakadt a cérna és miután jól végezte dolgát, utána eredtem a "fossal" a passatnak.

Érdekes módon a "fos" sokkal gyorsabb volt, az arcom is agresszív lehetett és amikor érezte, hogy elfogy a passat, de a "fos" még tol, akkor kisorolt.

Kikísértem a parkolóba, természetesen nem volt akkora szája, de csak mondta, amit a részemröl két utéssel díjaztam. Padlót fogott, majd odahúztam arra az oldalra, ahol a gyerek éppen aludt(ha nem aludt volna, akkor nem is ütöttem volna.)

Nem szólt semmit, lesápadt egy pillanat alatt, szerintem értette a dühöt ami bennem uralkodott.

A "Nö" még pattogott valamit, de Ö is elhalgatott amikor odaért. Elmagyaráztam szépen, hogy nem csak hozzájuk hasonló kretének ülnek autóba, hanem gyerekek is, akik nem tehetnek semmiröl sem, nem kellene kockára tenni az életüket.

Tudom, nem a leg megfelelöbb magatartást mutattam, de valahol elszakad a cérna mindenkinek és ez ok volt rá.


Remélem, hogy pár ember, aki hasonló seggbemászós típus és ezt elolvassa, kicsit magába száll, nem a verés miatt, hanem amiatt, hogy nem csak Ök vannak az úton, hanem mások is, apukák, anyukák, gyerekek.

Éz az a matrica, hogy "Baby On Board" nem dísz. Jelentése egyértelmü, söt, még ábra is van a matricán.

2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Nos nekem ugyanez volt az első kommentem, hogy az első parkolóban adni neki, de ez nem oldja meg az akut veszélyhelyzetet.

Azóta bölcsebb lettem. Ha ilyen helyzet adódik, akkor röviden kiteszem balra az indexet és öt ujjam feltartásával jelzem, hogy ki fogok menni...

Amint adódik, jobbra index-szel ki is húzódom.

2011. jan. 9. 23:13
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

22:40..

Most szerencsed volt,de ha felbaszol egy "kigyurt bmw-st" akkor lehet nem uszod meg ennyivel es te huzod a rövidebbet..egyebkent csak ugyan azt tudom mondani mint az elöbb.HA bement melled akkor valszeg volt ott mar hely te megis tököltel belül...mondjuk nem tudom hogy mikor milyen forgalmi körülmenyek között törtent szoval nem is itelkezem.

2011. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen.Aki lehúzott ablakból üvöltözik,mutogat,esetleg még félre is áll "megbeszélni",az készüljön fel a tettlegességre is lelkiekben,ne csak az autóból legyen nagy a pofája.
2011. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
le kell szarni;) ha annyira siet menyjen repülővel főleg ha magyarországon van ez a szitu ahol 130 a max. utálom az ilyeneket mert neki jó kocsija van és úgy van vele h ő megteheti. minap láttam hasonló szitut m5 lajosmizse környékén külső sávba két kamion belsőbe előzi őket egy nagyon szakadt lancia mögötte látom fénysebességgel érkező új 5bmw távolsági már rá tolva fél kilométerről, utoléri a lancia-t huzogattja a refit mint azt a bizonyost, lancia egy apró büntető fékezéssel próbál hatni h 130 az kis hazánkba is 130 (körülbelül- amit így kívűlről láttam) és utána padlógáz.... ne is mongyam a bmw úgy maradt le tőle mint a szar nem sokkal utána ki álltam egy kútnál lancia ott volt és hát egy delta HF volt. nem tudom bmw-s kolega mai napi megemésztette-e h mi is történt vele ezzel biztos nem dicsekedett a burzsuly komáinak (tisztelet a kivételeknek)
2011. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
hátsó ködlámpát lehet villogtatni, vagy felkapcsolva hagyod, és felfogják elvileg, hogy lassabban kéne mögötted közlekedni...
2011. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Meg kellene tanulni a versenyzők "trükkjét":

Egy lábbal/lábujjal/ nyomod a fékpedált,csak annyira,hogy kapcsoljon a féklámpa,közben sarokkal kuplungolsz,visszaváltasz,és kilősz !

Ferjáncz Attila tanította nekünk,amikor ezelőtt 25-30 évvel falusi roncsderbikre jártunk.

Régebben tudtam.

2011. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Már 30 éve vezetek autót, motort. Most kezdjek félni? Bízom benne, hogy az utakon jobb az arány a normális vezetők javára mint itt.
2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

ma 14:30!


22:40 vagyok!


Balról került mellém, tehát Én már régen visszahúzódtam a sávomba. Nem értem miért volt szerencsém és miért baszok fel bárkit is, mert ha 140-el megyek látom hogy jön, gyorsítok, de ennek ellenére tapad, akkor szerintem többet nem tudok tenni, teleportálóm meg még nincs.

Ha szemétkedtem volna, akkor megértem a dolgot, de érezhetöen gyorsítottam, mert azthittem belénk jön hátulról és 140-el nem jó forogni.


Különben meg mi van, ha egy kigyúrt bmw-s??

Ha a gyerek veszélybe kerül és védenem kell, akkor mindegy mekkora és milyen kocsija van.

2011. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!