Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Érvényes-e az USA jogosítvány...

Érvényes-e az USA jogosítvány Kanadában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Még a magyar is érvényes.
2012. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én azt hallottam hogy a magyar jogosítvány csak 6 hónapig érvényes Kanadában.
2012. febr. 8. 04:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg csináltathatsz nemzetközi jogosítványt is.Nem nagy procedúra.

Jó, ha kint van az embernél.

2012. febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen mindenhol érvényes amerika canada unioban ....amerika canada30 napig ugy tudom unioban .ha folyamatosan tartozkodol 1 év.utána mint itthon mint más unios országban köteles vagy becserélni honositani.

de ne foglakoz vele ,ha nem kapnak el részegen ne félj nem erőszakolják rád.

union kivul pl : orosz vagy ukrajna vagy albánia ...jó dolog ha kiváltjuk a nemzetközi vezetői engedélyt ez minden fajta nyelven van...orosz angol németh albán stb...

ez ha kulföldre mész kell ,ha nem unioba mész ,mert kötekednek és kitudja milyen rossz embere bukansz.

amerika jogsi canadában ,szerintem igen érvényes .

de vizsgát kell tened lehet ha kresz eltérő mint mint canadában.

amerika canada gyors a jgsi szerzés....fogod be mész kis szoba egy teszt lap vagy gép nyomogatod 5 perc oké sikerult kint vár egy oktató,tesztek egy kört ..kb 10 perc oké sikerult ad egy lapot és mehetsz a jogsidért !

kis városokban sheriff vizsgáztat te kocsiddal.

szeritem amerika canada csak egy kulönbözeti gyors vizsga kell ha mázlid van elfogadják de mivel országot cserélsz ..szeritem egy gyors vizsga lesz.canadába ugy van ---1 kategoria jogsi ,csak a városban vezethetsz ...2 es városon kivul is mehetsz de nem mehetsz autopályára 3 kategira mehetsz autopályára !

ez 3 kulön vizsga.

2012. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha van köteleződ, kaptál egy zöld színű papírt, amit úgy hívnak, nemzetközi jogosítvány, vagy tévednék?

Érvényes világszerte a jogsid!

2012. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A jogosítványunk Európára érvényes. Pillanatok alatt csinálnak Amerikára érvényes Jogosítványt ennek alapján, ami ugyanaddig lesz érvényes, mint ami most van. (vezettem odaát)
2012. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!