Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » B jogosítványhoz kell eü vizsga?

B jogosítványhoz kell eü vizsga?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam az első tanfolyamon és az oktató azt mondta nem kötelező eü viszga csak annak kell aki akarja.

Ez mosmár tényleg így van?


2009. jún. 10. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta eü vizsga nélkül is lehet jogosítványt szerezni de szerintem ez hülyeség.
2009. jún. 10. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá. Orvosi alkalmassági is kell és elsősegélynyújtó vizsga is kell (nem tudom, mit értesz EÜ-vizsga alatt, de ez a kettő lehet az).
2009. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addigra kell megszerezned,amire a forgalmi vizsgád is meglesz. Nélküle nincs jogsi.
2009. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvosi alkalmassági az megvan.Elsősegélynyújtó tanfolyamra gondoltam.Szóval kell...akkor nem tudom mit magyarázott az oktató :S
2009. jún. 10. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell, minden jogosítványkategóriához.
2009. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!