Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol a LEGKÖNNYEBB az elsősegél...

Hol a LEGKÖNNYEBB az elsősegély vizsga jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Ahol nem buktatnak meg kis h*lyeségekért, hanem, ha látják, hogy nagyjából tudom, akkor átengednek.,
2011. márc. 30. 16:17
 1/6 St.Germain ***** válasza:
42%

Hát remélem sosem fogod megszerezni.


EMBER! (ha lehet ezt mondani)


Ez elsősegély, ezzel esetleg mások vagy éppen valamelyik családtagod életét mentenéd meg, de nem akkor ha csak nagyjából tudod.

2011. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgabiztosok mindig más helyen vizsgáztatnak :D tehát így nem lehet csinálni.
2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
csak egyszer műtene olyan orvos aki csak NAGYJÁBÓL tudja mit kell csinálni...
2011. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Naja, mert aki megtanulta a vizsgára tökéletesen biztros 5-10 év múlva is mindenkit megmentene, jobban értene hozzá, mint egy orvos tanuló...

Nekem az oktatóm mondta, hogy Ő nem állna meg segíteni, mert ráfognának valamit, hogy rosszul csinált valamit.

2011. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a vizsgabiztos, hogy az a tudas amit itt megszereztünk, annyira elegendö, hogy mentöt hivjunk, sebesültet csak akkor mozditsunk ha eg az auto.
2011. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, megtanulod a vizsgára, amit a tanfolyamon tanultál. Nem vészes az elsősegély, én is kicsit tartottam tőle, de sikerült.

Többnyire amúgy se szoktak szivózni, főleg ha látják rajtad, hogy a két kötelezőt (stabil oldaltfektetés, meg az újraélesztés) tudod. Amikor meg húzni kell a tételek közül, van olyan, hogy nem kérik, hogy mutasd meg csak mondd el, de ezek a tételek se vészesek.

Ha pesti vagy, akkor olvastam már itt, hogy a Mester utcában, Árpád-híd pesti hídfőjénél és vhol a Moszkva téren lehet a legkönnyebben vizsgát tenni.

21/N

2011. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!