Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szeretnék Magyarországon...

Donmajor kérdése:

Szeretnék Magyarországon vásárolni egy német papíros autót, mi a menete?

Figyelt kérdés
Mi a teendő? adott egy Alfa Romeo 156 2.0 16v ts autó amely érvényes német okmányokkal rendelkezik. Ebben az esetben mi a menete ennek? Azt tudom hogy honositani kell az autón,de a legfőbb kérdés az lenne hogy kell e regisztrációs adót fizetnem az autóra ha igen/nem akkor mi a menete ennek?. (auto 2000/06 1970ccm)

2019. ápr. 12. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Aki behozza az állja a költségeket vizsgát mindent , enélkül tartsa meg a hirdetője tulaja .
2019. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Igen, kell rá fizetni. Teljesen mindegy, hogy nímetbe van e a szétfingott tömegimportált alma, vagy Magyarországon.

Német okmányai vannak. Ha magyart akarsz hozzá, bizony kell fizetni érte. Annyit nyertél vele, hogy nem neked kellett kimenni érte. Minden más ugyanaz mintha te hoztad volna haza.

2019. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Regisztráció erre az alfára 70-100 közt van.

Honosítást én mindig másra bíztam mer sok ügyintézéssel jár, autót meg 10 évente veszek.

Másik nagy összeg a vagyonosodási illeték,ami erre az alfára megint ilyen 50-60 körül fog mozogni.

Ezt onnan mondom hogy a 2005-ös 2.0 audi a4 hez ennyibe fájt nekem. KM itt lesz neked is.

2019. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!