Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy működik az elektromos...

Hogy működik az elektromos bicikli töltése? Vannak àllomàsok, és ott kell, vagy hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

Szóval csak a napokban kezdtek el érdekelni az elektromos biciklik, utcán láttam már kisebbeket, de nekem az olyanok tetszenek, amik egy robogóra hasonlítanak (igen, tudom, hogy 300W felett kell rá az AM), de egyelőre nem minden tiszta. Én panelban lakom, szóval az, hogy itthon töltöm az ki van lőve, így nyilván köztéren kéne töltenem. Biciklihez is vannak töltőtàllomàsok, mint az elektromos autókhoz? Vagy ahol autót töltenek ott lehet biciklit is? Esetleg van rá app, ami megmutatja, hogy hol vannak ilyen töltőàllomàsok?

Tudom, butasàgot kérdezek, de nem kaptam választ, hiába olvasgattam.

Kérlek olyat ne írjatok, hogy "Nem éri meg, az árából már robogót veszel" meg hasonlók, mert nem lehet jogsim, és ez ilyen alternatív megoldás lenne számomra, mert már a buszozàsból nagyon elegem van.


2020. júl. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Otthon van áram, és konnektor?

Annyi az elektromos bicikli töltésének a titka.

Lehetőleg olyat vegyél, ami valóban kerékpár, az elektromos robogókra kezdenek rászállni a hatóságok (jogosítvány, bukósisak, biztosítás)

2020. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, van. De az emeletre nem hoznék fel egy robogóméretű biciklit, ezért kérdezem, hogy köztéren mennyire jellemző, hogy lehet tölteni, mert autótöltőàllomàst láttam a városban, de azt, hogy biciklit is lehet-e vele tölteni azt nem tudom.
2020. júl. 24. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak állomások, vasút állomások .
2020. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez már majdnem vicces volt...ja nem.
2020. júl. 24. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

a villanykerékpárokat hálózati áramról lehet tölteni. Azok a töltők amikkel autót töltenek nem jók hozzá.

Adnak a kerékpárhoz egy töltőt Olyan mint a laptopokhoz, való csak jóval nagyobb. Bedugod a konnektorba, a másik végét meg a biciklibe és kész.

Ha nem tudod felvinni az emeletre a kerékpárt, akkor kiveszed belőle az akkumulátort és csak azt viszed fel és fent meg töltöd az előszobában.

a legtöbb kerékpárban pont ezért olyan akkumulátor van amit könnyen 1-2 mozdulattal ki lehet venni és van rajta egy lyuk, egy csatlakozó ahova be tudod dugni a töltőt.

Ha esetleg van 2 akkumulátorod akkor az egyiket töltheted, míg a másikkal meg csapatotd neki a városban :)

2020. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötös, most már értem!
2020. júl. 24. 17:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!