Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet ebből probléma?

Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Április elején utazom autóval Boszniába pár napra (nem hegyes vidékre), és tudom, hogy hóláncot kötelező az autóban tartani Boszniában november 15 és április 15 között.

Nekem soha nem volt és lesz rá szükségem, így nincs is hóláncom. Mit gondoltok, ha a határon ellenőrzik az autót akkor bele fognak kötni, ha nincs nálam? Vagy muszáj vennem erre az egy alkalomra? Kölcsönkérni nem tudok sajnos, senkinek nincs a környezetemben.


2023. márc. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
König hólánc minden méretben 5000 ft.
2023. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem csak a határon ellemőrízhetik, hanem közutin is. Szerintem jobban jársz ha veszel egy hóláncot, mintha meg tüntetnek, vagy a határon nem engednek át
2023. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb akkor ha veszel egyet mert nagyon büntetik, vagy be se engednek ezért.
2023. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Veszel egyet online közvetlenül indulás előtt, majd amint hazaértél visszaküldöd és visszakapod az árát.

Jó paraszt megoldás, de ha ennyire fillérb/szó vagy, akkor meg lehet oldani.

(Az más kérdés, hogy nyilván azért nincs, mert erre az útra sem számítottál, így később sem számítasz rá, aztán ki tudja...)

2023. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Egy hólánc örökéletű és bármikor lehet rá szükség.

Venni kell egyet és ha sose kell feltenni akkor se nagy veszteség anyagilag.

2023. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!